Advert

İSTANBUL'UN STARTI TUZLA'DAN BAŞLADI

Ak Parti İstanbul İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatları okuma yazma bilmeyen kadınların, okuma yazma seferberliğine destek kapsamında kursların startı Eğitim Kenti Tuzla’nın, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nden verildi.

İSTANBUL'UN STARTI TUZLA'DAN BAŞLADI
Bu içerik 1231 kez okundu.

Ak Parti İstanbul İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatları okuma yazma bilmeyen kadınların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın başlatmış olduğu okuma yazma seferberliğine destek kapsamında kurs startı eğitim kenti Tuzla’nın Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nden verildi.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi eş zamanlı olarak İstanbul’un tamamında başlayan okuma yazma seferberliği startına 650 yetişkinin göreceği kurs ile başlamanın mutluluğunu yaşadı.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır’ın ev sahipliği yaptığı kursun açılışına, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Şeyma Dövücü, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve kursiyerler katıldı.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, katılan tüm misafirlere, kursiyerlere, kurs öğretmenlerine ve tüm ziyaretçilere teşekkür etti.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FRANSA 4 - İZLANDA 0
FRANSA 4 - İZLANDA 0
PRENS YUVADAN UÇUYOR!
PRENS YUVADAN UÇUYOR!