Advert

TUZLA HEM KALPLERE DOKUNDU

Çanakkale zaferinin 103. Yıl dönümü tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Etkinliklerde Vatanları için canlarını feda eden şehadet mertebesine ulaşan kahraman Mehmetçiklerimiz saygı ve minnetle anıldı.

TUZLA HEM KALPLERE DOKUNDU
Bu içerik 761 kez okundu.
Advert

18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü ve Şehitler günü münasebetiyle Tuzla Halk Eğitimi merkezi de Tuzla Marinada Farklı bir etkinliğe imza attı.

Etkinlik kapsamında Tuzla Halk Eğitimi Merkezi İşaret Dili Kursu Kursiyerleri İşaret Dili Öğretmeni Belma Çolakoğlu önderliğinde, Tuzla Marinada İşaret Dili İle İstiklal Marşımızı ve Çanakkale Türküsünü söylediler.

Tuzla marinada 18 Mart Pazar günü saat 15.00-17.00 arası gerçekleşen etkinlik vatandaşlar tarafında yoğun ilgiyle takip edildi.

Etkinlik sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin Çangır "Aziz vatanımız için canlarını feda eden tüm Şehitlerimizi Rahmet ve Minnetle anıyorum" dedi.

Çangır, bu tür güzel etkinliklerin Tuzla Halk Eğitimi Merkezi tarafından milletimiz için önem arz eden günlerde devam edeceğini söyledi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla halk eğitimi merkezi tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"