Advert

YARINLARIMIZI UNUTMAYALIM...

Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ndeki büyüklerimizi 18-24 Mart Yaşlılar Haftası'nda ziyaret ederek hem de mübarek Regaip Kandilinde ellerini öperek, dualarını almanın mutluluğunu yaşadık.

YARINLARIMIZI UNUTMAYALIM...
Bu içerik 1037 kez okundu.
Advert

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ndeki büyüklerimizi ekip olarak ziyaret ederek, hem mübarek Regaip Kandillerini kutladık hem de kendileriyle bu güzel günlerin de beraber olduk.

Tuzla belediye Başkanımız Şadi Yazıcı’nın “Büyüklerimiz değerimizdir” diyerek hizmete açtığı, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde bulunan büyüklerimiz ile güzel vakit geçirmenin de keyfini yaşadık.

Kimi yerde Televizyon seyreden, kimi yerde tavla oynayan, bir başka bölümde örgü ören, ayrı bir alan da kendi hobileriyle uğraşan büyüklerimizin, dua eden yaşlılarımızın oradaki mutluluklarına ve huzurlu bir ortamda olmanın verdiği içlerinden gelen sevgi ile bize olan yaklaşımlarını gördük.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nin başında olan Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Mehmet Metin başta olmak üzere, bizleri misafir eden güler yüzlü personeline Tuzlapress ailesi olarak teşekkür ederiz.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde büyüklerimiz ile beraber olmak, onlarla kısa sürede olsa zaman geçirmek, sohbet etmek, onların oradaki mutluluklarını gözlerinden okumak, bizlere de ayrı bir huzur verdi.

 

Tuzlapress Gazetesi olarak, kurulduğu günden itibaren haberlerini yaptığımız, ailemizin bir parçası olan Yaşlılar Merkezi'nin sakinleri ile ekip olarak, toplu resim çektirerek ziyaretimizi sonlandırdık.

Yaşlılar Merkezi'nden ayrılırken oradaki amcamızın kendi emeği ile yaptığı tabloyu, Müdürümüz  Dr. Mehmet Metin tarafından bize hediye edilmeside ayrı bir mutluluk oldu.

Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, Tuzla’ya böyle bir hizmeti sunduğu için, 65 yaş üzeri büyüklerimize Tuzla’da bir ayrıcalığı yaşattığı için Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak özel bir teşekkür etmek isteriz.

“SADECE YAŞLILAR HAFTASINDA DEĞİL, ONLARI HER GÜN HATIRLAMAMIZ DİLEĞİ İLE DİYORUZ Kİ UNUTMAYALIM BİZDE YARINLARIMIZ DA ONLARIN YERİNDE OLACAĞIZ.”

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ 

tuzla tuzla belediyesi tuzla belediyesi yaşlılar merkezi tuzlapress tuzla son dakika dr. şadi yazıcı dr. fatma yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"