Advert

TUZLA POLİSİ YAŞLILARIMIZI UNUTMADI

18-24 Mart Yaşlılar haftası dolayısıyla, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü yaşlılarını unutmayarak, bugün Mehmetçik Ana Okulu’nun minik öğrencilerini de yanlarına alarak Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezini ziyaret ettiler.

TUZLA POLİSİ YAŞLILARIMIZI UNUTMADI
Bu içerik 1158 kez okundu.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı, Ebru Komiser önderliğindeki 7 kişilik emniyet ekibi, Mehmetçik Anaokulu Müdür Yardımcısı ve öğretmenleri ile beraber yanlarındaki minik öğrencileriyle, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi'nde sevinçle karşılandılar. Yaşlılarını her zaman için önemseyen ve her fırsata ziyarette bulunan Tuzla Emniyeti, bugün minik öğrencilerle yaptığı ziyarette yaşlılar haftasını kutlarken aynı zamanda da Regaip Kandili dolayısıyla büyüklerin ve yaşlıların kandilini de kutladılar.

Mehmetçik Ana Okulu’nun minik öğrencileri büyüklerinin ellerinden öperek onlara polis abla ve abileriyle getirdikleri karanfilleri de takdim ettiler.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nde bulunan, büyüklerimiz minik öğrencilerle keyifli dakikalar geçirmenin de mutluluğunu yaşadılar.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Ebru Komiser ve ekibi, Tuzla Yaşlılar Merkezi’nde bulunan büyükleriyle sohbet ederek onlarla zaman geçirdiler.

Emniyet mensupları ve minik öğrenciler bol bol yaşlılar merkezi sakinleriyle, kırmayarak resim çektirdiler.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nin polis annesi Ayten teyze, her zaman olduğu gibi evlatlarını, diğer sakinlerle bağlarına basarken onların yanından ayrılmadı. Emniyet teşkilatıyla minik öğrencilerin ziyareti tüm sakinlerle beraber çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü, Dr. Mehmet Metin'in ev sahipliği yaptığı ziyaret içilen çaylar ve keyifli sohbetin ardından da son buldu.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’ndeki sohbette, Dr. Mehmet Metin "10 Nisan polis haftasında, Tuzla Emniyet’ine de bizde ziyaret ederek onlarla olalım" sözleriyle polisleri mutlu etti. 

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün, Ebru komiser önderliğindeki ekibi ve Mehmetçik Ana Okulu’nun minik öğrencileri herkesin kandilini kutladıktan sonra Tuzla Yaşlılar Merkezi'nden ayrıldılar.

Tuzlapress Gazetesi olarak, her zaman yaşlıların ve büyüklerin yanında olan, Tuzla’nın huzur ve güven sağlayan başta Tuzla Emniyet Müdürü Müslüm kahraman nezdinde, Tuzla Emniyeti'ne bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla mehmetçik ana okulu tuzla ilçe sağlık müdürlüğü tuzla belediyesi dr. şadi yazıcı müslüm kahraman mehmet metin tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FRANSA 4 - İZLANDA 0
FRANSA 4 - İZLANDA 0
PRENS YUVADAN UÇUYOR!
PRENS YUVADAN UÇUYOR!