Advert

ÖĞRENCİLER TAEKWONDO İLE BULUŞUYOR

Sancaktepe Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu, derslerden sonra yapmış oldukları spor eğitimleri ile okulu temsil edecek yetenekli, disiplinli ve sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştiriyor.

ÖĞRENCİLER TAEKWONDO İLE BULUŞUYOR
Bu içerik 1265 kez okundu.
Advert

2017-2018 Eğitim ve öğretim yılında, Sancaktepe Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nda  150'ye yakın Taekwondo öğrenci grubu bu sporla tanıştı ve halen haftanın beş günü çalışmalarına devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi Taekwondo Antrenörlüğü Bölümü mezunu, Avrupa 2.si Milli Sporcu, Sancaktepe Belediye Spor Kulübü Taekwondo Antrenörü Cemil Akçay nezaretinde okulda sürdürülen sportif çalışmalardan veliler oldukça memnunlar.

Öğrencilerin birçoğu katıldıkları yarışmalarda da okullarını temsil ediyorlar.

Öğrenciler ders ve etüt saatleri dışında sosyal aktivite, ders harici etkinlik ve bireysel motivasyonlarını arttırmaları hedeflerinin dışında, Taekwondo branşının fiziki uygunluk niteliklerine sahip ve kabiliyetli öğrencilerine ayrı kurs açarak başarılı sporcular ve şampiyonlar ortaya çıkarma gayesiyle bu oluşumu hayat geçirdiler.

Sancaktepe Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Müdürü Mete Bayrakçeken “Bizlere destek olan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Aydoğdu ve Belediye Başkanımız İsmail Erdem'e teşekkürler ederiz.” dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla Sancaktepe Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"