Advert

MEKANLARI GÜZELLEŞTİREN SİZLERSİNİZ

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Komisyonu’nun düzenlediği yemek organizasyonu bugün Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesisleri’nde yapıldı.

MEKANLARI GÜZELLEŞTİREN SİZLERSİNİZ
Bu içerik 863 kez okundu.
Advert

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ev sahipliği yaptığı, yemeğe Tuzla’da yaşlılarımız için bir ayrıcalık olarak yapılan, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nin sakinleri de katılarak güzel bir gün geçirdiler.

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesisleri’nde düzenlenen yemeğin özel konuğu ise AK Parti İstanbul İl Milletvekili M.Belma Satır oldu.

AK Parti İstanbul İl Milletvekili M.Belma Satır ile beraber Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır’ın eşi Güler Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Gönül Elleri Çarşısı Onursal Başkanı, Özel Tuzla Hastanesi Başhekimi ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu’da, yaşlılar Haftasında yaşlılarımızla beraber oldular.

Ayyıldız Tesisleri’ndeki yemek öncesi Başkan Yazıcı ve eşi Yazıcı, tüm masaları gezerek yaşlılarımızın hem ellerinden öptüler hem de birer karanfil verdiler.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı yaptığı konuşmada “Bu ülkeyi sizlerden emanet alıyoruz, geleceği taşımak için birlik ve beraberliğimiz çok önemli, yaşlılarımız toplumun hafızası ve geleceğe yönelik teminatıdır.” sözlerine “Mekanları güzelleştiren sizlersiniz” diyerek Yaşlılar Haftası’nı kutladı.

Tuzlapress Gazetesi olarak, yaşlılarımıza ve büyüklerimize açtığı merkezler ve yaptığı hizmetler ile onların gönlünde ayrı bir yeri olan Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ediyor, gelecekte onların yerine kendimizi koyarak, sadece Yaşlılar Haftası’nda değil her zaman onların yanında olmayı temenni ediyoruz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ 

tuzla tuzla belediyesi tuzla belediyesi yaşlılar merkezi dr. şadi yazıcı ali rıza çalışır dr. fatma yazıcı tuzla kaymakamlığı gönül elleri çarşısı tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"