Advert

AK PARTİ'DEN EMNİYET ZİYARETİ

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolayısıyla, Tuzla Ak Parti Kadın Kolları, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

AK PARTİ'DEN EMNİYET ZİYARETİ
Bu içerik 1363 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolayısıyla Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne dün olduğu gibi ziyaretler bugünde devam etti.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bugün ki misafirlerinden biride Tuzla Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve yönetimi oldu.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve yönetimi İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ı ziyaret ederek, Polis Haftası’nı kutlayarak çiçek takdim etti.

Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ın ziyaretinin ardından, Emniyet Müdürlüğü’nde bulunan büroları da ziyaret eden Bacacı ve yönetimi, polislere gül verdiler.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Polis Haftası dolayısıyla yapılan ziyaretin ardından, gazetemize yaptığı açıklamada Derya Bacacı “ Türk Polis Teşkilatının 173. Yılı ve Polis Haftası dolayısıyla, Tuzla Ak Parti Kadın Kolları olarak Emniyet Müdürümüz Müslüm Kahraman’ı ve ilçemizde görev yapan polislerimizi ziyaret ettik, bu vatan için gecesini gündüzüne katarak görev yapan polislerimizin, Polis Haftası’nı kutluyor, tüm şehitlerimize de Rabbimden rahmet diliyorum, nur içinde yatsın.” İfadelerini kullandı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Karaman’da Polis Haftası dolayısıyla da Siyasi Partilerin, Stkların, Okullarımızın ve Basının ziyaretlerinden son derece memnun olduğunu dile getirerek teşekkür etti.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

emniyet genel müdürlüğü istanbul il emniyet müdürlüğü tuzla ak parti kadın kolları tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla ak parti ak parti içişleri bakanlığı derya bacacı müslüm kahraman
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FRANSA 4 - İZLANDA 0
FRANSA 4 - İZLANDA 0
PRENS YUVADAN UÇUYOR!
PRENS YUVADAN UÇUYOR!