Advert

TUZLA EMNİYETİ'NİN ÖZEL GÜNÜ

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Türk Polis Teşkilatının 173.Yılı ve Polis Haftası dolayısı ile Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline bir yemek verdi.

TUZLA EMNİYETİ'NİN ÖZEL GÜNÜ
Bu içerik 1244 kez okundu.
Advert

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü ,Türk Polis Teşkilatının 173.Yılı ve Polis Haftası dolayısı ile Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeline bir yemek verdi.

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Tesislerinde gerçekleşen yemeğin ev sahipliğini Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman yaptı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği yemeğe ,İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eyüp Sabri Öksüz,Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır,Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı ,Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Osman Yırtıcı,Tuzla Müftüsü Aşır Durgun,Tuzla Polis Vakfı üyeleri ve Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.

İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Öksüz,Tuzla Kaymakamı Çalışır,Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı ve Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Kahraman gecede birer konuşma yaptılar.

Konuşmalarda Türk Polis Teşkilatının 173.yılı ve polis haftası kutlama mesajları ön plana çıkarken ,şehitlerimiz de unutulmadı.

Tuzla Müftüsü Aşır Durgun'un okuduğu dua ile şehitlermiz anılırken eller semaya, görevi başında vatan için şehit olan evlatlarımız için kalktı.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman'ın misafirlerini yemeğin son bulması ile kapıda uğurladığı gecede ,Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğünün Halkı ve vatanı için gecesini gündüzüne katan polisleride bir gecede olsa beraber olmanın mutluluğunu yaşayarak görevlerinin başına döndüler.

                  HALK'IN HUZURU POLİS'İN GURURUDUR

 

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ.

Emniyet Genel Müdürlüğü İçişleri Bakanlığı İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Tuzla Belediye Başkanlığı Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tuzla Tuzla Son Dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"