Advert

EMNİYET'İN ÖZEL MİSAFİRLERİ

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolaysıyla Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bugün ki misafirleri Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi sakinleri idi.

EMNİYET'İN ÖZEL MİSAFİRLERİ
Bu içerik 982 kez okundu.
Advert

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolaysıyla Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bugün çok özel misafirleri vardı.

Tuzla Polisi’nin her zaman hatırladığı ve yanında olduğu büyükleri, Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi’nin sakinleri, Emniyet’in özel gününde onları yalnız bırakmayarak ziyarette bulundular.

Tuzla Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü ve Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi Sorumlusu Dr. Mehmet Metin, personeli ve Yaşlılar Merkezi’nin sakinleri ile beraber bugün Emniyet Müdürlüğü’ndeydiler.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, misafirlerini makamında ağırlarken, Yaşlılar Merkezi’nin sakinleri ile geçmişten bugüne sohbet ettiler.

Tuzla Belediyesi Yaşlılar Merkezi sakinleri, İlçe Emniyet Müdürü Kahraman’a el emeği ile yapılan tabloyu hediye ederek, Emniyet Müdürünü Yaşlılar Merkezi’ne davet ettiler.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman, polislerin her zaman geldiğini, yoğunluğundan dolayı gelemediği Yaşlılar Merkezi’ne en kısa zamanda bizzat gelerek kendilerini ziyaret edeceğini belirtti.

İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman’ın yanından ayrılan Yaşlılar Merkezi sakinleri, İlçe Emniyet girişinde de polislerle beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Birlik ve berberliğe en çok ihtiyacımız olan bugünlerde büyüklerimizin ve yaşlılarımızın, Polis Haftası’nda Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, onlarla beraber olduklarını, onlara olan sevgilerini göstermelerinden her kesimin, bundan bir ders alması gerektiği düşüncesindeyiz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

içişleri bakanlığı emniyet genel müdürlüğü istanbul il emniyet genel müdürlüğü tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla belediyesi tuzla belediyesi yaşlılar merkezi tuzla belediyesi sağlık işleri müdürlüğü tuzla son dakika tuzla tu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"