Advert

AÇEM'İN MİNİKLERİNDEN EMNİYET'E ZİYARET

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolaysıyla Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi (Açem) ziyaret etti.

 AÇEM'İN MİNİKLERİNDEN EMNİYET'E ZİYARET
Bu içerik 958 kez okundu.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yılı ve Polis Haftası dolaysıyla Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün bugün ki misafirleri arasında Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi (Açem) yönetimi ve minik misafirleri vardı.

Polis Teşkilatının kuruluşu ve Polis Haftası dolayısı ile Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi (Açem)'nin minik misafirleri, Emniyet Müdürü Kahraman'a toplu halde seslenerek Polis Haftası'nı kutlarken, bizde ilerde sizler gibi polis olacağız dediler. 

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi (Açem)’nin minik misafirleri, polislerin olduğu büroları gezerek Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman ve polislerimize, Polis Haftası dolayısıyla beyaz karanfil hediye ettiler ve Emniyet Müdürlüğü'nün içerisinde polislerin yoğun çalışmalarının arasında onlar moral kaynağı oldular.

Tuzla İlçe Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman ve polis memurları ile fotoğraf çektiren minik misafirler, Emniyet Müdürlüğü’nü de neşeleri ile renklendirdiler.

Emniyet'in gözlem odasına da giren minikler polis abileri ve ablaları ile güzel vakit geçirdiler.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

iç işleri bakanlığı emniyet genel müdürlüğü istanbul il emniyet müdürlüğü tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla belediyesi tuzla belediyesi anne çocuk eğitimi merkezi tuzla son dakika tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BRUMA BOMBASI! GERİ DÖNÜYOR
BRUMA BOMBASI! GERİ DÖNÜYOR
MİLLİ TAKIM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ
MİLLİ TAKIM HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRDÜ