Advert

TUZLA HEM HER YERDE

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi deri işleme kursunun hazırladığı ürünler hediye edilmek üzere Afrin'de mücadele eden askerlerimiz ve eşleri için gönüllülük esasına dayalı olarak PTT ye teslim edildi.

TUZLA HEM HER YERDE
Bu içerik 741 kez okundu.
Advert

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü'nün himayelerinde Afrin'de mücadele eden askerlerimiz ve eşleri için gönüllülük esasına dayalı olarak Tuzla Halk Eğitimi Merkezi deri işleme kursunun  hazırladığı ürünler hediye edilmek üzere PTT ye teslim edildi.

 

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır  yaptığı açıklamada; “ Mehmetçiğimiz tarafından Suriye’nin Afrin bölgesine yönelik harekatta görev alan güvenlik güçlerimize destek olmak ve moral vermek amacıyla MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün isteği doğrultusunda kurumumuza bağlı açılan kursumuzda görevli öğretmen ve kursiyerler tarafından hazırlanan hediyelerimizi gönderiyoruz. Tuzla Halk Eğitimi Merkezi olarak bu güzel davranışta emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederken bölgede ve vatanın her köşesinde fedakarca görev yapan kahraman Mehmetçiğimize sevgilerimizi selamlarımızı sunuyoruz" dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla halk eğitim merkezi tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"