Advert

TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ 2018 SERGİ PROGRAMI BAŞLADI

Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Karma Sergisi ile Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Sergi Programı'na bugün start verdi.

TUZLA HALK EĞİTİMİ MERKEZİ  2018 SERGİ PROGRAMI  BAŞLADI
Bu içerik 1172 kez okundu.
Advert

Farklı zaman ve mekanlarda gerçekleşecek on beş sergide, kursiyerlerin yaptığı çalışmalar halka sergilenecek.

Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Karma Sergisi (Takı-Resim)’nde Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır’ın ev sahipliği yaptığı "Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı" temalı etkinliğe Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi Güler Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk,  Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ve Tuzla halkı katıldı.

Kurdele kesimiyle açılışı yapılan sergide Takı ve Resimler sergilendi.

Yoğun ilginin olduğu açılışta sergiyi dolaşan Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve eşi Güler Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır eşliğinde Takı ve Resimleri inceleyerek bilgilendirildiler.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır “Kursiyerlerimiz yaptığı çalışmaların sergilenmesinin  yaklaşık bir aya yayılması ve farklı mekanlarda sergilenmesiyle halkımız, Tuzla Halk Eğitim Merkezi’mizi daha yakından tanıyacağını ve gelecek yıllarda kurslarımıza daha yoğun katılımın gerçekleşeceğini ve sergide yer alan birbirinden güzel çalışmalar için öncelikle usta öğreticilerime sonrada kursiyerlerime teşekkür ederim” dedi.

Çangır  "Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı" temalı devam eden etkinliklerimize tüm halkımızın davetli olduğu söyledi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla kaymakamlığı tuzla belediyesi tuzla ilçe milli eğitimi müdürlüğü tuzla halk eğitimi merkezi ali rıza çalışır dr. şadi yazıcı ahmet çabuk ahmet alireisoğlu metin çangır tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"