Advert

ORHANLISPOR'UN GURURU

Orhanlı Spor Kulübü futbol branşında resmi maçlara aktif olarak çıkan, Tuzla'yı temsil eden, emektar kulüplerinden biridir.

ORHANLISPOR'UN GURURU
Bu içerik 1153 kez okundu.
Advert

2015 yılında özel sporcular alanında da kulübünü kurmuş ancak aktif olarak müsabakalara katılamamıştır. 2018yılı Mart ayından itibaren, Tuzla Orhanlıspor Kulübü özel sporcular alanında da çalışmalara başlamıştır.

İlk olarak Milli takım düzeyinde kurulan Down Sendromlular Futsal Milli Takımı'na kulübün sporcusu Doğukan Canpolat'ı, Riva'da Milli Takım kampına denenmeye götürmüş ve Temmuz - Ağustos aylarında yapılacak olan 2.kampa davet edilmiştir.

Orhanlıspor Kulübü Kulüp Başkanı Tevfik Şahin, Teknik Sorumlu Şenol Arslan ve Takım Antrenörü Yavuz Çimen ile birlikte Riva'da bulunan kamp yerine gidip özel sporcuların yanında olmuşlardır. 

Tuzla’da sosyal sorumluluk projesi kapsamında faaliyetlerini sürdüren Orhanlıspor Kulübü, özel sporcular alanında da yapmış olduğu tüm çalışmaları tamamen ücretsiz yapmaktadır.

 Orhanlıspor Kulübü Kulüp Başkanı Tevfik Şahin “Kulübümüzden desteğini esirgemeyen başta Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya, Belediye bünyesindeki tüm birimlerine, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır'a, Özel Gül Bahçem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ne, proje kapsamında bizimle olan gönüllülerimize, tabi en önemlisi de özel çocuklarımızın her daim yanında olan kıymetli velilerimize teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla orhanlıspor tff tuzlapress
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"