Advert

ŞİFA PARK AVM'Sİ TUZLALILARI BEKLİYOR

İlk kurdelesini 7 Nisan’da Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde kesen Seyr-Ederken Âlemi sergisi, yoğun ilgi üzerine 20 Nisan’da Şifa Park Alışveriş Merkezi’nde ikinci açılış törenini gerçekleştirecek

ŞİFA PARK AVM'Sİ TUZLALILARI BEKLİYOR
Bu içerik 728 kez okundu.
Advert

İlk kurdelesini 7 Nisan’da Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde kesen Seyr-Ederken Âlemi sergisi, yoğun ilgi üzerine 20 Nisan’da Şifa Park Alışveriş Merkezi’nde ikinci açılış törenini gerçekleştirecek.

20 Nisan Cuma günü saat 18:00 de davetlilerin katılımı ile açılış kokteyli verilecek. Ayşe Akhan fotoğraf grubunun oluşturduğu karma sergide, portre, doğa, manzara, mimari ve iç mekân çekimleri olmak üzere, birbirinden farklı çalışmalar bulunuyor. Fotoğraflar eğitim boyunca gezilen yerlerden izler sunuyor. 

Daha çok İstanbul’dan kareler yer alırken, siyah beyaz çekimlerde dikkat çekiyor.

Katılımcılardan değişik kareler sunulduğu ve âlemde yer alan her şeyi kapsadığı için, serginin adı “Seyr-Ederken Âlemi” olarak ifade ediliyor.  Sergiye ev sahipliğini ise bu kez, Tuzla Şifa Park Alışveriş Merkezi yapıyor. Bir senelik öğrenim sürecinin sonucunda oluşturulan sergiyi 27 Nisan 2018 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Sergideki eserlere,  fotoğraf eğitmeni Ayşe Akhan öncülüğündeki öğrenciler Ayla Beşikçi, Ayşe Aycan Arıcan, Bihter Yılmaz, Bülent Özel, Büşra Akgümüş, Dilek Mert, Dilşat Yeğen, Esat Sarıkaya, Esra Kul Taşlı, Gülizar Sadıkoğlu, Gülşen Sayar, Nagehan Kösem, Olcan Tok, Osman Türkmen, Selma Topçu, Serpil Çiftçibaşı, Suzan Yılmaz, Suavi Mollaahmetoğlu ve Yavuz Selim Bayrak hayat veriyor. Her katılımcının iki ya da üç çalışması sergide yerini alıyor.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

şifa park avm tuzla tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"