Advert

CEFAKARLAR TRİBÜNDE

Tuzlaspor'un, Cefakar taraftarı zor günde takımının yanında

CEFAKARLAR TRİBÜNDE
Bu içerik 1090 kez okundu.
Advert

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Tuzlaspor A.Ş. ligin bitmesine 3 hafta kala, kalan zorlu 3 karşılaşmanın ilkini Pazar günü saat 15:30’da Tuzla Belediye Stadı’nda Eyüpspor ile oynayacak.

Tuzlaspor’un vefakar taraftarı Cefakar Grubu, bu hafta tüm yaşanan olumsuzlukları, Tuzlaspor A.Ş. yönetimi ile olan problemlerini ve kırgınlıklarını bir kenara bırakarak, Tuzla Belediye Stadı’nda takımının yanında olacak.

Kendilerine yakışanı yaparak takımlarının yanında olması ve her maçta 90 dakika, 12. Adam görevi görerek itici güç olan Cefakar Grubu’nun 300 taraftarı ile meşhur Cefakar tribününde olacak olması da Eyüpspor karşılaşmasında futbolcularımıza büyük moral olacaktır.

Başta taraftar grubunun lideri Nafiz Hacıalioğlu ve grup üyelerinin, Tuzlaspor A.Ş. kulübü ile mahkemelik olmaları, olmaması gereken ve yaşanan tüm sorunlara rağmen takımlarıyla beraber yan yana durarak sadece futbol takımına destekleri bu son 3 karşılaşmada kim ne derse desin, o stat da fark yaratacaktır.

Yanlış ya da doğru hatalı ya da hatasız, geçmişten gelen tüm sorunları rafa kaldırarak, Tuzlaspor sevgilerini her platformda gösteren, bazen sivri bazen yumuşak tavırları ile bir duruş sergileyen Cefakarlar, her yerde de isimlerini bazen kızılsa da duyuruyorlar.

T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a Tuzla’da ki konuşmasında boynuna atkı takarak seslerini duyuran, gene T.C Başbakanı Binali Yıldırım’ın yanına giderek atkılarını veren ve en son Ak Parti Maltepe İlçe Kongresi’nde Bakan Berat Albayrak’a ulaşarak, Tuzlaspor’u konuşan ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a verilmek üzere Bakan Albayrak’a  teslim ettikleri, içinde neler yazıldığı merak konusu olan mektupları ile gündem de kalmayı başaran Nafiz Hacıalioğlu ve Cefakar Grubu her  ne olursa olsun, Tuzlaspor futbol takımı için büyük bir güçtür.

  

Şimdi herkes bize niye bu haberi yaptınız, nereden çıktı Cefakar diyecektir, gazetemiz olarak haber yapma özgürlüğüne sahibiz dolayısıyla her ne kadar zamanında, kısa süreli de olsa sorun yaşadığımız, bu grubun her daim Tuzla’da Tuzlaspor konuşulduğunda gündem de olması ve Tuzlaspor’un  zor durumunda  tüm sorunlara rağmen onların yanında olması bir haberdir.

Cefakar Grubu'nun, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'ya ve Tuzlaspor'un efsane Başkanı Ahmet Çabuk'a olan, gönül bağı ve sevgileride bazen üzselerde, her zaman onlar için ayrı bir yerdedir.

Haftalardır tarafımızdan organize edilerek, okullarımızın müdürleri ile beraber gelen öğrencilerimizle dolan Tuzla Belediye Stadı’nda Cefakar Grubu’nun takıma nasıl güç verdiğini de sanırım söylememize gerek yok.

Bu hafta Eyüpspor, haftaya Kocaeli ve son hafta Sarıyer maçlarında Nafiz Hacıalioğlu’na, Mert Erkut’a, Özgür Öcalan’a, Erhan Karakurt’a ve Cefakar Grubu’na, stadı dolduran okullarımıza ve Tuzla halkına Tuzlaspor’un ihtiyacı olduğu kaçınılmazdır, bunu da kimse inkar edemez.

Bizleri kırmayarak, organizasyona başlayan başta Cefakar Grubu’na, stadı dolduran okul müdürlerimiz ile öğrencilerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

İnşallah Türk futboluna yıllarını vermiş, kariyerli isimlerin yönettiği, Tuzlaspor A.Ş. Başkanı Murat Erdoğan ve Cihan Haspolatlı ile de önümüzdeki sene kırgınlıklar ve sorunlar ortadan kalkar, Tuzlaspor yönetimiyle Cefakarlar bir bütün olur.

Ama unutulmamalıdır ki, isimleri, sahipleri kim olursa olsun, adının başında Tuzlaspor varsa bu takım bizimdir.

ŞİMDİ SÖZ GÜRSES HOCA VE OYUNCULARINDA

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzlaspor cefakar grubu murat erdoğan cihan haspoltlı tuzla son dakika
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"