Advert

STK'LAR 23 NİSAN'I TUZLA'DA COŞKU İLE KUTLADI

Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformu Tuzla'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir araya gelerek kutlamalarda bulundu.

STK'LAR 23 NİSAN'I TUZLA'DA COŞKU İLE KUTLADI
Bu içerik 417 kez okundu.
Advert

Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformu Tuzla'da 23 Nisan Ulusal  Egemenlik ve Çocuk  Bayramı dolayısı ile bir araya gelerek kutlamalarda bulundu.

Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformunun  ,Tuzla yalıboyu caddesinden başlayan yürüyüşü Tuzla  tören alanında son buldu.

Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformu 23 Nisan kutlamaları ile ilgili yaptığı açıklamada ''Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformu Olarak Düzenlediğimiz 23 Nisan Törenine Destek Veren, Katılım ve Katkı Sağlayan Herkese Şükranlarımızı Sunuyoruz.'' ifadelerini kullandı. 

Açıklamada ''01 Temmuz 2016’da 11 Kurum ve 55 Kişiyle Başlayan Oluşumun Bugün 49 Kurum ve 1000’i Aşkın Kişiye Geldiğini Görmek Tuzlamız Açısından Umut Vericidir. '' sözlerine yer veren platform ''Bütün Ulusal ve Milli Bayramlarda Sayımızı ve Gücümüzü Arttırarak, Cumhuriyetimizi Ve Milli Bayramlarımızı Layık Olduğu Şekilde Yaşatmak ve Yeni Nesillere Aktarmak Dileğiyle... ''ifadeleri ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"