Advert

ÇOK YAKINDA...

Tuzla'da bir ilk olacak olan tuzlakentrehberi.com altyapı ve sunucu çalışmalarında son denemeler yapılmakta olup, çok yakında Tuzla esnafı ile Tuzlalıların hizmetinde olacak.

ÇOK YAKINDA...
Bu içerik 1335 kez okundu.
Advert

Tuzla’da bir ilk olacak olan, tüm Tuzla’nın bir arada olacağı, Tuzla’nın 17 mahallesindeki esnaflarımızın aynı yerde buluşacağı, Tuzla’da nerede ne var, herkesin arayıp bulacağı, İstanbul’da bir ilk olacak olan, Tuzla’ya özel çalışmamız tuzlakentrehberi.com çok yakında Tuzla ile buluşuyor.

Sadece Tuzla haberleriyle güncel web sitesi, Tuzla’da ki etkinlikler, hava durumu, gelişmeler ve esnaflarımızın kendi admin ve şifreleri ile girerek, istedikleri logo, reklam ve ürünlerini paylaşarak, Tuzlalılara ulaşacakları, kurumlarımızdan siyasi partilere, spor kulüplerimize, nöbetçi eczanelerden otobüs seferlerine kadar aradıkları ne varsa, hangi mahallede ne var, Tuzla’da nerelere gidilir, neler yenir, Tuzla’da neler oluyor, bulabilecekleri tuzlakentrehberi.com İstanbul’un ayrıcalıklı semti Tuzla’da çok yakında hizmete girecek.

Tuzlalıların her sektöre ulaşabilecekleri, esnaflarımızın ürünlerini güncel olarak değiştirebilecekleri ve paylaşabilecekleri tuzlakentrehberi.com projemizde esnaflarımıza satış imkanı da sağlamak ve Tuzlalıların e-ticaret ile alışverişte yapabilmelerini de kolaylaştırmak için çalışmalarımız devam ediyor.

Gayrimenkul, otomotiv, gıda, giyim, beyaz eşya gibi her alanda Tuzla’da hizmet veren firmalarımız, Tuzlalıların elinin altında olacak, acaba nerede? Nasıl ulaşırım? Acaba bunun fiyatı ne? gibi soruların cevabını anında alacaklar, iş arayanlar, iş verenler anında bir birlerine ulaşarak sorunlarını çözebilecekler.

Altyapısı ve sunucuları Türkiye’nin profesyonel firmalarından olan, bir çok kurum  ve firmaya Türkiye genelinde hizmet veren, Turkcc  tarafından çalışmaları devam eden Turkcc – Tuzlapress ortaklığı ile Tuzla’ya bir ilki getirecek olan tuzlakentrehberi.com mobil uygulaması ile beraber,  Tuzlalıların elinin altında her zaman ihtiyaçları olacak ve bir ayrıcalığı sizlerle ile bir araya getirecek.

Turkcc – Tuzlapress  ortaklığı ile Tuzla’yı bir araya getirecek olan tuzlakentrehberi.com için Tuzla’nın 17 mahallesindeki esnaflarımız Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi ile irtibat kurarak detayları alabilir, firmalarımızda ekiplerimiz tarafından ziyaret edilerek tuzlakentrehberi.com’a dahil edileceklerdir.

ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDEYİZ….

TURKCC- TUZLAPRESS ORTAKLIĞI

tuzlakentrehberi.com

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi 

0216 507 24 34 - 0538 503 37 17 - 0536 733 37 47 

teksesmedya@gmail.com

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla belediyesi tuzla son dakika tuzla esnafları turkcc tuzlapress tuzla kaymakamlığı tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla halk eğitimi merkezi tuzla sgk tuzla vergi dairesi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"