Advert

EĞİTİM KENTİ TUZLA

Halil Türkkan İmam Hatip Ortaokulu bugün gerçekleşen açılış ile Tuzla'da Eğitim öğretim alnında bir yeniliğe daha imza attı.

EĞİTİM KENTİ TUZLA
Bu içerik 1572 kez okundu.

Eğitim Kenti Tuzla'nın ilçemiz Aydınlı'da eğitim veren okullarından Halil Türkkan İmam Hatip Ortaokulu  bugün gerçekleşen açılış ile Tuzla'da Eğitim öğretim alnında bir yeniliğe daha imza attı.

Halil Türkkan İmam Hatip Ortaokulunda çok amaçlı salon Robotik Atölye ve Stem Laboratuvarının açılışı Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla Belediye Başkan yardımcısı Ahmet Çabuk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Osman Yırtıcı, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, İlçemizdeki Okul Müdürleri , Diyanet İşleri Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının da katılımıyla gerçekleşti.

Açılışı yapılan birimlerle ilgili Okul Müdürü Mehmet Tunce , Okul Müdür Yardımcıları Halil İbrahim Ayabakan ve Ahmet Toprakcıer , Fen Bilgisi Öğretmeni Ahmet Alkaya bilgi verdi.

Açılışı yapılan çok amaçlı TÜBİTAK Salonunda Bilim Fuarlarının ve Musiki etkinliklerinin yapılacağını belirten Okul Müdürü Mehmet Tuncel STEM Laboratuvarı ve Robotik Atölyelerde geleceğin kaşiflerinin yetiştirileceğini, keşiflerin yapılacağını belirtti.

Burada yapılan çalışmaların 10-11 Mayıs tarihlerinde Bilim Şenliğinde sergileneceğini hatırlatarak herkesi bu şenliğe davet etti.

HABER .TUZLAPRESS GAZETESİ

Halil Türkkan Ortaokulu Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tuzla Tuzla Son Dakika Eğitim Kenti Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!