Advert

TUZLA'YA MERHABA DİYORUZ www.tuzlakentrehberi.com

İstanbul''un 39 ilçesinde de bir ilki www.tuzlakentrehberi.com ile ilçemiz Tuzla'da hizmete açarak bir ilki gerçekleştiriyor ve Tuzlalıların hizmetine açıyoruz.

TUZLA'YA MERHABA DİYORUZ   www.tuzlakentrehberi.com
Bu içerik 1251 kez okundu.
Advert

İstanbul'da ilklerin ilçesi Tuzla'da bir ilki daha gerçekleştiriyoruz.

https://www.tuzlakentrehberi.com/

Tuzla'nın merkezi ve 17 mahallesinde her alanda hizmet veren, Bütün esnafımızı bir araya getiriyor ve ‘’Tuzla’da yaşamak bir ayrıcalıktır’’ dediğimiz İlçemizde, Esnafımızı Tuzla Kent Rehberi www.tuzlakentrehberi.com ile Tuzla’nın her yerine, kendi web siteleri olarak girerek,kendi reklamlarını, markalarını ve firmalarını tanıtacakları bir ayrıcalık ile buluşturuyoruz.

 

Tuzla’nın tüm firmaları, Otelleri, Restaurantları, Kafeteryaları, Kebap  Salonları, Börekçiler, Yemek merkezleri, Mobilya , Giyim, Alışveriş Mağazaları, Sinemaları, Güzellik Merkezleri, Kozmetik,Bujiterileri, Çiçekçileri, Emlakçıları, Bay Bayan Kuaförleri, İnşaat firmaları, Nalburları, Spor Salonları, Özel Hastaneleri, Okulları,Döviz büroları,Kuyumcular, Saatçisi, Gözlükçüsü, Telefon Bayileri, Bilgisayarcısı, Balıkçısı , Kasap ,Manav Çantacı ,Oto Yıkama, Oto Galeri, Aktarcı, Diş Hekimi, Eczaneler,Sigorta Acenteleri, Avukat, Su  Bayileri, Şarküterileri, Anahtarcı, Veteriner, Yeminli Mali Müşavir, Yeminli Tercüman, Diyetisyen, Su Tesisat, Elektrikçiler, Nakliye Firmaları, Araba Servisleri ve Fabrikalar her zaman aranıldığında nerde nasıl gideriz demeden ulaşılabilecek bir şekilde, firma ve ürün tanıtımları, adresleri telefonları ve isterlerse videoları ile www.tuzlakentrehberi.comda mobil uygulaması dahil, Tuzlalıların elinin altında olacak. 

https://www.tuzlakentrehberi.com/

Eleman Arayan ya da İş Arayanlar, Gayrimenkulünü satan ve kiraya verenler www.tuzlakentrehberi.com ile bir telefon kadar yakın olacak.

Tuzla Esnafı Ürünlerini Tuzla'lılara satabilecek ..

Esnafımız ürünlerini istedikleri gibi kendileri satışa koyarak satabilecek ,Tuzla'lılar sipariş verdiklerinde anında firmaların Telefon ve maillerine düşerek firma ile müşterimiz karşı karşıya gelerek ürününü ister kredi kartı ister kargo ile alabilecek.

https://www.tuzlakentrehberi.com/

www.tuzlakentrehberi.com da Standart Üyelik ,Silver Üyelik ve Gold Üyelik olarak 3 e ayrılan sistem mevcut.

STANDAR ÜYELİK .... ÜCRETSİZ

Standart üyelerimize üye olmak, giriş ve alışveriş imkanı ücretsiz olacak.  Standart Üyelerimiz 1 Adet ürün satış hakkına sahiptir..Üye olurken Firma bölümüne ad soyad kataegori bölümünü de sattıkları ürün ile ilgili alanı girerek üye olabilir ,onaylandıktan hemen sonra Ürün koyabilir ve satabilirler.

SİLVER ÜYELİK   ... AYLIK 50 TL 

Silver Üuelerimiz, Üyelerimize Tanıtım, 5 resim firması ile ilgili koyabilme ve 5 ürün satış imkanı 

GOLD ÜYELİK.... AYLIK 100 TL

Gold Üyelere Özel Ayrıcalık

Gold Üyelerimize

...10 resim firması ile ilgili koyabilme ayrıca 10 ürün satış imkanı

....www.tuzlarehberi.com ana sayfasında Vitrin ve ürünler kısmında bulunma 

...Firma tanıtımı 

...Banner hizmeti

...Aylık 1000 sms hediye SMS 

...isterlerse Video Firma Tanıtım hizmeti (EK ÜCRET)

...Firmalarımızın haberlerinin ücretsiz www.tuzlapress.com Tuzla'dan Türkiye'ye haber sitemiz ve sosyal medya grup sayfalarında  yayın imkanı 

https://www.tuzlakentrehberi.com/

Tuzla için çalışmalarını tamamlağımız İstanbul’da bir ilk olan ve İlçemiz Tuzla’ya ayrıcalık getirecek projemiz www.tuzlakentrehberi.com Tuzla Esnafını bekliyor..

https://www.tuzlakentrehberi.com/

Sadece Tuzla haberleriyle güncel web sitesi, Tuzla’da ki etkinlikler, hava durumu, gelişmeler ve esnaflarımızın kendi admin ve şifreleri ile girerekistedikleri logo, reklam ve ürünlerini paylaşarak, Tuzlalılara ulaşacakları, kurumlarımızdan siyasi partilere, spor kulüplerimize, nöbetçi eczanelerden otobüs seferlerine kadar aradıkları ne varsa, hangi mahallede ne var, Tuzla’da nerelere gidilir, neler yenir, Tuzla’da neler oluyor, bulabilecekleri tuzlakentrehberi.com İstanbul’un ayrıcalıklı semti Tuzla’da hizmete girdi.

SİLVER VE GOLD ÜYE OLACAK OLAN FİRMALARIMIZIN 02165072434...05385033717...05367333747 Telefonlarımızdan veya teksesmedya@gmail.com  mail adresinden irtibata geçerek üyeliklerini yapabilirler. Firmamızdan ekiplerimiz derhal size ulaşarak ziyarette bulunacaklardır...

https://www.tuzlakentrehberi.com/

Turkcc-Tekses Medya Tuzlapress Ortaklığı ile

 tuzlakentrehberi.com  sizlerle bir arada olmak dileğiyle..

             ‘’TUZLA’DA YAŞAMAK BİR AYRICALIKTIR’’

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

Tuzla
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
LONDRA DERBİSİ ARSENAL'İN
"DAHA İYİ OLACAĞIZ"