Advert

TUZLA BBP İLÇE'DE ÜYELER ARTIYOR...

BBP Tuzla ,İlçe Başkanlığı'na üye olmak için Tuzla Şifa Mahallesinden büyük ilgi ve talep var..

TUZLA BBP İLÇE'DE ÜYELER ARTIYOR...
Bu içerik 2109 kez okundu.

BBP Tuzla ,İlçe Başkanlığı'na üye olmak için Tuzla Şifa Mahallesinden büyük ilgi ve talep oluyor.

  

Tuzla BBP Partisi 1.Bölge Aday Adayı gösterilen Cefakar Tuzlalıların Tribün Lideri Nafiz Hacıallioğlu'nun partiye katılımı ile birlikte Cefakar Tuzlalılar ve Tuzla Şifa Mahalesi BBP Tuzla İlçe Başkanlığına gelerek üye kayıtlarını hızlandırdılar.

 

BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ''Tuzla'da kardeşimiz milletvekili aday adayımız Nafiz Hacıalioğlu'nun çalışmalarını takdir ile takip ediyoruz,Tuzla BBP si Tuzla'da kardeşimizin büyük desteği ile sesini duyuruyor bundan sonrada duyurmaya devam edecektir'' ifadelerini kullandı.

 

BBP İstanbul 1.Bölge milletvekili aday adayı Nafiz Hacıalioğlu ise ''Çıktığım yolda yanımda olan kardeşlerime ,dostlarıma,büyüklerime ve bana güvenen başta Başkanım Cüneyt Şahin olmak üzere herkese teşekkür ederim,artık hayatımda yepyeni bir sayfa açtım,güzel işler yapmak istiyorum,seçilip seçilmemem önemli değil ama önemli olan birlik ve beraberlik ,Tuzla'da herkes benım dostum,kardeşim,abim bundan sonra Tuzla için ne yapabilirim partim için ne yapabilirim bunu düşünüyorum,destek olan olmayan herkese teşekkür ederim''dedi.

BBP Tuzla İlçe Başkanlığında hemen hemen hergün üye sayısı artarken buda BBP Partisi tarafından da yakından takip ediliyor..

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ