Advert

MİNİKLERDEN ÖZEL GÖSTERİ

Özel Kartanem Anaokulu minik öğrencilerinin hazırlamış olduğu Yıl Sonu Şenliği’nde renkli anlar yaşandı.

MİNİKLERDEN ÖZEL GÖSTERİ
Bu içerik 797 kez okundu.
Advert

Özel Kartanem Anaokulu minik öğrencilerinin hazırlamış olduğu Yıl Sonu Şenliği’nde  renkli anlar yaşandı.

Tuzla’nın sevilen ismi Anadolu Yakası Haber Gazetesi’nin sahibi ve Özel Kartanem Anaokulu’nun Müdürü İbrahim Dinç’in ev sahipliği yaptığı Yıl Sonu Şenliği Orhanlı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Program öncesinde konuşan Dinç “Bir eğitim ve öğretim yılının daha sonun geldik, tüm emeği geçen eğitimcilere teşekkür ediyorum, minik öğrencilerimizin yanaktan öpüyorum” sözleri ile program başladı.

Özel Kartanem Anaokulu’nda 4 öğretmen eşliğinde 44 öğrencinin eğitim gördüğü anaokulunda, öğretmenlerin hazırladığı koreografileri, sahnede sergileyen minik öğrencilerin gösterileri arasında olan Ateş Böceği gösterisi, öğrencilerin sempatik, sevimli dansları ve performansları salonda büyük alkış aldı.

Sergiledikleri gösteriler sırasında ailelerin çocuklarını sahnede gördüklerinde yaşanan duygusal anlar, yüzlerde tebessüm ve güzel anlılar bıraktı.

Tuzlapress Gazetesi olarak başta Anadolu Yakası Haber Gazetesi’nin sahibi ve Özel Kartanem Anaokulu’nun Müdürü İbrahim Dinç ile öğretmenleri tebrik ediyor, bu içimizi ısıtan güzel gösteri içinde teşekkür ediyoruz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla özel kartanem anaokulu tuzlapress ibrahim dinç
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
QUARESMA ÖZÜR DİLEDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ
FATİH TERİM'İN İSTEDİĞİ MELO'DAN CEVAP GELDİ