Advert

UFKUNUZ AÇIK OLSUN…

Tuzla Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017- 2018 öğretim yılının mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadı.

UFKUNUZ AÇIK OLSUN…
Bu içerik 958 kez okundu.

Tuzla Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017- 2018 öğretim yılının mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadı.

Tuzla Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul bahçesinde düzenlenen törende, bembeyaz elbiseleri ile okul alanına gelen öğrenciler sancak teslimi ve yeminin ardından diplomalarını alarak en sonunda klasik keplerini havaya attı ve mezuniyetin mutluluğunu yaşadılar.

Mezuniyet töreninde Tuzla Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Türker Poyraz ve öğretmenler ev sahipliği yaparken Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı İbrahim Özdem Koçer ve Tuzla Piyade Okulu Komutanı  Albay Yavuz Selim Turan bu mutlu günlerinde öğrencilerin yanında oldular.

Mezuniyet törenine Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Oluver Öztürkler, GİSBİR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Orhan Torlak , Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘nin her zaman yanında olan Uz Makine Sahibi Ali Rıza Uz, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, Türk Loydu Dış İlişkiler Sorumlusu Mehmet Avcı, ADD Başkanı Şengül Özpağada ,Tuzla’da bulunan okul müdürleri ve mezun olan öğrencilerin aileleri katılarak bu güzel güne ortak oldular.

Tuzla Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Türker Poyraz’ın ‘’  Pruvanız neta olsun ‘’ sözleri ve öğrencilere ilerideki hayatlarında başarı dileklerinin ardından program başladı.

Okul birincisi Kadir Aksoy  Bröveye mezuniyeti dolayısı ile ismini çakarken, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı İbrahim Özdem Koçer’den diplomasını aldı.  

Mezun olan öğrencilerin okul sancağını da geriden gelen arkadaşlarına teslim etmesinin ardından okulunu bitiren tüm öğrencilerin hep bir ağızdan ettikleri yemin sonrası keplerini fırlatmaları ile okul bahçesi büyük bir coşkuya sahne oldu.

Okul bahçesinde pırıl pırıl, bembeyaz elbiseleri ile kız ve erkek öğrencilerin aileleri ile beraber yaşadıkları mezuniyet sevinci çekilen hatıra fotoğrafları ile büyük bir anı olarak hatıralara kazındı.

Yanan meşaleler ve havai fişeklerin ardından öğrenciler okul bahçesinde çalan müzik eşliğinde geç saatlere kadar 4 sene süren yolculuğun finalini ve stresini mutluluk ile eğlenerek yaptılar.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak mezun olan tüm öğrencilerimize üniversite hayatlarında başarılar diliyor ve tebrik ediyoruz.

TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

türk loydu gisbir piri reis mesleki teknik piri reis üniversitesi halk eğitim tuzla ilçe milli eğitim tuzşa belediyesi
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CENGİZ ADAY OLAMAYACAK
CENGİZ ADAY OLAMAYACAK
SEÇİM NE ZAMAN YAPILACAK?
SEÇİM NE ZAMAN YAPILACAK?