Advert

YILDIZLAR GEÇİDİ...

Tuzla’nın Yıldızları Ödül Yağmuru’nun 5.si bugün Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

YILDIZLAR GEÇİDİ...
Bu içerik 757 kez okundu.

Tuzla’nın Yıldızları Ödül Yağmuru’nun 5.si bugün Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.  

 

 

Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın büyük katkısı ile gerçekleştirilmiş olan ödül töreninde 150 öğrenciye tam, yarım ve çeyrek altın hediye edildi.

 

‘’Tuzla’nın Yıldızları’na Ödül yağmuru 5’’ programında kültür, sanat, spor, bilgi ve beceri dallarında derece alan öğrenciler ödüllendirilerek Eğitim Kenti Tuzla’nın gururu oldular.

5 yıldır gerçekleştirilen ödül törenlerinde 2014’te 25, 2015’te 88, 2016’da 95, 2017 ‘de de 122 öğrenciye ödül verilmişti.

 

Her sene başarı ile artan öğrencilerin sayısı bu sene 150’ye yükseldi. ‘’Tuzla’nın Yıldızları’na Ödül Yağmuru 5’’ ödül törenine; Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Deniz Harp Okulu Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer,  İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Harun Tüysüz, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ali Reisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Özcan, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Akar, EBS 4. Şube Başkanı Talat Yavuz, Tuzla Gençlik ve Spor Müdürü Tolga Demir, BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, DP Tuzla İlçe Başkanı Yaşar Taşkıran, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Tuzla’da bulunan okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

 

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır konuşmasında başarılarını kutladıkları gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür ederken ‘’ Bu Tuzla’da 5. senem. Eğitim alanında hiçbir organizasyonda, hiçbir sorun yaşamadık. Bizlere her zaman destek olan ve Tuzla’da eğitime ayrı bir yer ayıran Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ediyorum’’ diyerek sözlerini bitirdi.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ‘’ Marifet iltifata tabidir. Takdir edilmesi ve ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyorum ve başarının ortaya çıkmasında emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Hayatınızda ne olursanız olun iyi olmak zorundasınız.’’ İfadelerini kullanarak öğrencilerini tebrik etti.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ali Reisoğlu yaptığı konuşmada ‘’ Cenab-ı Hakk’a hamdolsun, Tuzla’da başarılı öğrencilerimizi 5. Kez altınla buluşturuyoruz. Bize güçlü desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, gösterdiği liderliği için Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır’a, aynı şekilde ajandasında eğitime yer veren STK’lara ve basınımıza teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Başarılı öğrenciler tam, yarım ve çeyrek olmak üzere 150 altın ile ödüllendirilirken ödülleri Kaymakam Çalışır, Başkan Yazıcı, Komutan Koçer ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Reisoğlu’nun elinden aldılar.

Tuzlapress Gazetesi olarak Eğitim Kenti Tuzla’da eğitime en büyük önemi veren ve bu ilçenin adını ‘’Eğitim Kenti’’ yapan başta Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı olmak üzere Kaymakamımız Ali Rıza Çalışır’a, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alireisoğlu’na, şube müdürlerimize ve tüm eğitimcilerimize teşekkür ediyor, başarılı öğrencilerimizi kutluyoruz.

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

TUZLA BEELDİYESİ TUZLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM TUZLA KAYMAKAMLIK NİKAH SARAYI
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CENGİZ ADAY OLAMAYACAK
CENGİZ ADAY OLAMAYACAK
SEÇİM NE ZAMAN YAPILACAK?
SEÇİM NE ZAMAN YAPILACAK?