Advert

19 MAYIS KUTLU OLSUN...

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Tuzla'da sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile tören alanına bırakılan çelenkler ve gençlerin gösterileriyle coşku ile kutlandı.

19 MAYIS KUTLU OLSUN...
Bu içerik 689 kez okundu.

Sivil Toplum Kuruluşları Tuzla Platformu bugün Tuzlalılar ile beraber 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını coşku ile kutladı.

İTÜ önünden Atatürk Bayrakları ve Türk Bayrakları ile sahil alanından yürüyerek büyük bir coşku ile Sahil Tören alanına gelen kalabalık burada tören alanına çelenk bırakarak saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gençlerin yaptığı gösterilerle kutlama gerçekleştirdi.

59 Sivil Toplum Kuruluşunun bir araya gelerek Tuzla Platformu olarak gerçekleştirdiği kutlama ile 19 Mayıs'ı büyük bir coşku ve görkemle kutladı.

Gazilerimizin de katıldığı programda önce saygı duruşu ,çelenk konulması ve İstiklal marşının ardından gençler tören alanında gösterilerini sahnelediler .

 

Büyük bir kalabalık ile yapılan kutlamada Sahil şeridi Atatürk ve Türk Bayrakları ile adeta donanırken 19 Mayıs'ın önemi ve Tuzla'dan yükselen sesler ile tam bir coşkuya sahne oldu.

 

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor önümüzdeki sene 100 .yılında bu coşkuyu tüm Tuzla beraber yaşamak dileğiyle nice 19 Mayıs'ları yaşamayı arzuluyoruz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!