Advert

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA DA ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLERİN YANINDA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının maneviyatını şehit aileleri ve gazilerle birlikte yaşıyor. Başkan Mevlüt Uysal’ın talimatıyla, İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü her gün farklı şehit ailesi ile gazilerin iftar sofralarına konuk oluyor.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ RAMAZAN AYINDA DA ŞEHİT AİLELERİ İLE GAZİLERİN YANINDA
Bu içerik 345 kez okundu.

Yıl boyu periyodik olarak şehit ve gazi ailelerini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Ramazan ayında da şehit ailelerine ve gazilere özel etkinlikler gerçekleştiriyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri şehidi İhsan Kurnaz’ın ailesine iftar sofrasında konuk olan Halkla İlişkiler Müdürlüğü Ekipleri, daha sonra 15 Temmuz şehitleri Tolga Eceballı ve Erkan Pala’nın ailelerine konuk oldu. Gerçekleştirilen ziyaretlerden duygulanan ve memnun kalan aileler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu ve hiçbir zaman desteklerini esirgemediğini belirtti. 

Edirnekapı Şehitliği’nde de şehit aileleri ile gazilere iftar veren Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın selamlarını iletti ve dualarını aldı. Şehit yakınları ve gaziler, desteklerinden dolayı İBB Başkanı Mevlüt Uysal’a teşekkür etti

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!