Advert

Tuzla Belediyesi Gençlik İftarlarında, ‘Mahallemizin Gençleri’ Aynı Sofrada Buluşuyor

Tuzla Belediyesi Gençlik İftarlarında, ‘Mahallemizin Gençleri’ Aynı Sofrada Buluşuyor
Bu içerik 1057 kez okundu.

Tuzla Belediyesi, bu yıl Ramazan ayında bir ilki daha gerçekleştirerek Gençlik İftarları düzenliyor, “Mahallemizin Gençleri” aynı sofrada buluşuyor.
Tuzla Belediyesi tarafından mahallelerde düzenlenen Gençlik İftarları’nın ilkinde Şifa ve Mimarsinan Mahallesi’nin gençleri Tapduk Emre İlkokulu bahçesinde bir araya geldi. Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan ile 2 mahallenin gençlerini buluşturan iftarda komedyen Yavuz Seçkin başından geçen ilginç olayları esprili bir dille paylaştı. Ünlü sanatçıların taklidini yapan Seçkin, gençlerle karşılıklı sohbet ederek keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

Ramazan’ın Güzellikleri Tuzla’nın Her Yerinde Yaşanıyor
Gençlere Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın selamını ileten Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan, “Tuzla’nın her yerinde Ramazan etkinlikleri, iftar sofraları düzenliyoruz. Ramazan’ın güzellikleri Tuzla’nın her yerinde yaşanıyor. Ramazan ayı, rahmet, bereket, sabır, birlik, beraberlik ayıdır. İftarımıza teşrif eden bütün misafirlerimize, kıymetli gençlere, eğitimcilere, anne ve babalara teşekkür ederim” dedi.
İftarın ardından yapılan çekilişte 3 talihli gence Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın fotoğraf makinesi, tablet ve bisiklet hediyesi verildi.
 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ
FENER BÜYÜK YARA ALDI
FENER BÜYÜK YARA ALDI