Advert

Emre Belözoğlu Başakşehir'de sözleşmesini uzattı

Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu'nun yeni sezonda futbolu bırakıp bırakmayacağı merak ediliyordu. Medipol Başakşehir, Emre Belözoğlu'nun sözleşmesini 1 yıl uzattı.

Emre Belözoğlu Başakşehir'de sözleşmesini uzattı
Bu içerik 482 kez okundu.

Başakşehir Futbol Kulübü, kariyerine devam edip etmeyeceği tartışma konusu olan Emre Belözoğlu'yla 1 yıl daha yoluna devam edecek. Tecrübeli futbolcuyla ilgili karar, kulübün resmi adresinden paylaşılan video ile duyuruldu.

DÜN NELER SÖYLEMİŞTİ?

Başakşehir'e transfer olduğu döneme değinen tecrübeli futbolcu, "35 yaşında Fenerbahçe'den ayrıldığımda, gönderildiğimde; gönderildikten 1 gün sonra futbolu bırakma kararı almıştım. Hanımla oturup öyle bir karar aldım. İkinci veya üçüncü gün derken, sabah Alaçatı'da koşarken ‘Ben futbolu bırakamayacağım herhalde' dedim. O sırada Göksel Başkan (Gümüşdağ) aradı. Abdullah Avcı ile görüşmüşler. Bizde futbol aklı Abdullah Avcı'dır. Beni böyle değerli kılacak bir proje olacağını söylediler. Ben de elimden geleni yapmak için söz verdim" dedi.

Abdullah Avcı'nın kendisi üstünde büyük emeği olduğunu söyleyen Emre, "Kulübün değişmesinde ve benim değişmemde çok büyük payı oldu hocanın. Kariyerimin en değerli 3 senesi olarak görebiliyorum. Birazcık daha taraftar baskısı oluşturacak bir ortam olsaydı, performansımızın 8-10 puan üstünde olurduk. Başakşehir diye bir gerçek var artık." sözlerini kullandı.

 

https://www.f5haber.com/spor/emre-belozoglu-imzayi-atti-haberi-1035792/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!