Advert

ŞİFA'DA MHP TUZLA İFTARI

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı Ramazan ayı dolayısı ile Tuzla Şifa Mahallesinde İftar yemeği düzenleyerek Tuzlalılar ile ramazan sofrasında bir araya geldi.

ŞİFA'DA MHP TUZLA İFTARI
Bu içerik 1513 kez okundu.

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı Ramazan ayı dolayısı ile Tuzla Şifa Mahallesinde İftar yemeği düzenleyerek Tuzlalılar ile ramazan sofrasında bir araya geldi.

Tuzla Şifa Mahalesinde bulunan Tuzla MHP Bölge başkanlığının önündeki cadde de kurulan iftar sofrasına 1500 kişiye yakın Şifa mahallesinde oturan Tuzlalılar katıldı.

MHPTuzla İlçe Başkanı  Başkanı Volkan Beşiroğlu ve yönetiminin tam kadro katıldığı iftar programına Şifa Mahallesi sakinleri büyük ilgi gösterdi.

İftar Öncesi MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu tüm iftar alanına kurulan sofraları gezerek Tuzlalılar ile tek tek tokalaşırken, Hayırlı Ramazanlar dileklerini iletti.

Okunan Duanın ardından Ezan ile beraber 1500'e yakın Şifa Mahalleli oruçlarını açarak Ramazan Ayının Birlik ve Beraberliğini beraber yaşadılar.

Oruçların açılmasının ardından kısa bir konuşma yaparak İftara katılan misafirlerine seslenen MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu,Birlik ve beraberliğe değinerek ,önümüzdeki Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren seçim öncesi MHP'nin önemli bir görev üstlendiğine dikkat çekerek Cumhur İttifakına destek istedi,herkesin Ramazan ayını kutlayan Beşiroğlu iftara katılan tüm misafirlerinede ayrıca teşekkür etti.

MHP Tuzla İlçe Başkanlığının düzenlediği İftar programına BBP Tuzla İlçe Başkanlığı Teşkilat Başkanı Özgür Çapa ve Şifa Mahalleli olan BBP üyesi  Nafiz Hacıalioğlu'da katıldı.

İftar programı sonrası konuştuğumuz, MHP Tuzla İlçe Başkanı Beşiroğlu, bu önemli ve Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren seçim öncesinde Ramazan Bayramının bereketini Tuzlalılar ile beraber yaşamaktan son derece mutlu olduğunu dile getirirken, 9 Haziran'da MHP Tuzla İlçe Başkanlığının tüm Tuzlalılar ile Tuzla Sahil'de bir İftar programında daha bir araya geleceklerini dile getirdi.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

 

mhp tuzla mhp volkan beşiroğlu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!