Advert

UZUNYAYLA '' BU ADAYLIĞIN MİMARI SİZLERSİNİZ''

CHP Tuzla Aydınlı Seçim İrtibat bürosu ,Tuzla Aydınlı Muhtarlığının karşısındaki yeni yerinde bugün açıldı.

UZUNYAYLA '' BU ADAYLIĞIN MİMARI SİZLERSİNİZ''
Bu içerik 1640 kez okundu.

CHP Tuzla Aydınlı Seçim İrtibat bürosu ,Tuzla Aydınlı Muhtarlığının karşısındaki yeni yerinde bugün açıldı.

CHP Tuzla  Aydınlı Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun açılışına ,CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 1.Bölge 4.sıra Milletvekili Adayı Onursal Adıgüzel,CHP Genel Sekreteri ve İstanbul 1.Bölge  Milletveki Adayı Akif Hamza Çebi,CHP istanbul 1.Bölge  Milletvekili Adayı Hasan Uzunyayla,CHP İstanbul 1 Bölge  Milletvekili Adayı Mustafa Öztaşkın,CHP İstanbul 1 Bölge sıra Milletvekili Adayı Hakan Cirav,CHP İstanbul 1 Bölge Milletvekili Adayı Timuçin Gültekin,Tuzla CHP İlçe Başkan Vekili Düzgün Acar,CHP Tuzla İlçe Genel Sekreteri Bülente Akköse,Cemil Ekşi,CHP Tuzla İlçe Yönetimi ,Kadın Kolları,Gençlik Kolları,Tuzla Fenerbehçeliler Derneği ve Tuzla'da ikamet eden  CHP liler katıldı.

Aydınlı'daki seçim irtibat bürosunun açılışına CHP liler büyük ilgi gösterdiler,Açılışa ilk gelen isim CHP Genel Başkan yardımcısı Onursal Adıgüzel oldu.

Onursal Adıgüzel'in ardından CHP Genele sekreteri Akif Hamza Çebi Aydınlıda açılan seçim bürosuna gelirken partiler ile tokalaşarak sohbet etti.

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hasan Uzunyayla Seçim otobüsü ile halk'a seslenerek seçim şarkısı eşliğinde alkışlar ile Aydınlı'da açılan CHP Tuzla Aydınlıda ki seçim irtibat bürosuna son gelen isim oldu.

 

Partililerin alkışları ve büyük ilgisi ile karşılaşan Hasan Uzunyayla alana girdikten sonra tek tek kendisini bekleyen partililer ile tokalaşarak selamlaştı.

CHP Tuzla Aydınlı Seçim İrtibat bürosunun açılışına ulusal basında ilgi gösterirken ,Yeni açılan seçim bürosunun önünde CHP Tuzla İlçe Genel Sekreteri Bülent Akköse açılışa katılanlara teşekkür ederek,misafirleri tanıtırken ,CHP Tuzla İlçe Başkan Vekili Düzgün Acar'da halk'a seslenerek katılım için teşekkür ederek yol arkadaşım ,dostum abim diyerek mikrofonu CHP İstanbul 1.Bölge Milletvekil Adayı Hasan Uzunyayla'ya verdi.

 

Yeni açılan seçim bürosunun önünde halka seslenen Hasan Uzunyayla ''Yıllardır mücadele ettiğim partimde ,İlçe Başkanlığımın ardından milletvekili adayı olarak gösterilmekten onur duydum,bir Tuzla'lı olarak buranın evladı olarak Tuzla'lı olmaktan her zaman gurur duydum,ama bu adaylığın asıl mimarı sahibi herzaman yanımda olan bizlere destek olan sizlersiniz ,bir evladınız,bir kardeşiniz bir abiniz olarak inşallah oraya sizleri temsil etmeye gittiğimde sizlerin gurur duyması ve sizlerin vekili olarak orda ama herzaman burda yanınızda olacağım ''ifadelerini kullandı.

 

Uzunyayla ,sözlerine ''bu seçim bürolarının açılmasını sağlayan ,buraların ışıklarının yanmasını sağlayan ,kar kış demeden gece gündüz bizler ile sokaklarda olan sizlere Kadn Kollarına ,Gençlik Kollarına teşekkür ediyorum ''diyerek sürdürdü.

''Bugün itibariyle seçim startını burdan vermiş bulunuyoruz diyerek ,hangi partiden olursa olsun herkesin kapısını çalacağız,herkes ile görüşeceğiz ''diyen Uzunyayla katılan hekese teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel ve  CHP Genel Sekreteri Akif Hamza Çebi 'nin hayrlı olması dilekleri ile yaptıkları konuşmaların ardından, CHP  Tuzla Aydınlı İlçe Başkanlığı resmen açılmış oldu.

CHP Tuzla İlçe Başkanlığının daveti ile bugün katıldığımız açılış sonrası ,Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak CHP Tuzla İlçe Başkanlığının Aydınlı seçim bürosunun hayırlı olmasını diler hangi partiden olursa olsun İlçemiz Tuzla'dan Tuzla'lı bir dostumuzun Milletvekili olarak Tuzla'yı temsil ederek Ankara'da olmasını arzuladığımızı ve hayırlı olmasını belirterek  Hasan Uzunyayla'ya çalışmalarında başarılar dileriz.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ.

 

tuzla chp chp chp istanbul hasan uzunyayla akif hamza çebi onursal adıgüzel
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
1-2 GÜN İÇİNDE KARARIMI VERECEĞİM
KALBİM ONLARLA
KALBİM ONLARLA