Advert

GÜÇLÜ MHP GÜÇLÜ TÜRKİYE

24 Haziran seçimlerine 18 gün kala MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve yönetimi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

GÜÇLÜ MHP GÜÇLÜ TÜRKİYE
Bu içerik 644 kez okundu.
Advert

24 Haziran seçimlerine 18 gün kala MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve yönetimi Tuzla’yı adım adım geziyor.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu özellikle STK’lara önemli yer ayırdığı programda, kahvehane ziyaretleri ile beraber mahallelerde esnafları da ziyaret ederek Cumhur İttifakı’nı anlatmaya devam ediyor.

 

Beşiroğlu iftar programlarında bulunmaya gayret gösterirken, Ordu Ulubeyliler, Erzurum Aşkale, Gümüşhaneliler ve Giresunlular Dernek ziyaretleri ile dün programına devam etti.

Mahallelerde esnafları da ziyaret ederek onlarla sohbet eden Beşiroğlu, yoğun programına kahvehaneleri de dahil ederek çay sohbetleri ile de vatandaşlarla beraber oluyor.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, oturan insanlar

9Haziran Cumartesi günü Tuzla sahilde verilecek MHP Tuzla İlçe Başkanlığı programına da hazırlanan Beşiroğlu “ Cumhur ittifakına ve güçlü bir MHP için vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, onlarla istişare ederek desteklerini istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

“Bizleri evlerinde ağırlayan Tuzlalılarla Cumhur İttifakı’nı ve Türk Dünyasının Lideri Beyimiz Devlet Bahçeli’yi konuştuk,  24 Haziran’a kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla mhp mhp volkan beşiroğlu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?