Advert

BBP TUZLA İFTAR'DA BULUŞTU

BBP Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı BBP Tuzla İlçe Başkanlığı önünde kurulan sofralarda 1000 kişiye yaklaşan vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

BBP TUZLA  İFTAR'DA BULUŞTU
Bu içerik 744 kez okundu.
Advert

BBP Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı  BBP Tuzla İlçe Başkanlığı önünde kurulan sofralarda 1000 kişiye yaklaşan vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve yöenetiminin Ev sahipliği yaptığı İftar programına BBP İstanbul eski İl Başkanı ve AK Parti 1. Bölge Milletvekili Adayı Mustafa Mican iftar öncesinde gelerek İlçe binasında İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve yönetimini ziyaret etti.

BBP Tuzla İlçe Başkanlığı tarafından İftar Programına BBP İstanbul İl Başkanı Müjdat Durak ve BBP İstanbul Alperen Ocakları Başkanı Kürşat Mican da katılarak vatandaşlar ile birlikte oldular.

İftar öncesi Mustafa Mican ,Müjdat Durak ve Cüneyt Şahin iftar sofrasında bulunan vatandaşları ziyaret ederek Ramazanlarını kutladı.

BBP Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve İl Başkanı Müjdat Durak 'ın iftar programlarına katılan vatandaşlara hoşgeldiniz konuşmalarının ardından ,Milletvekili Adayı Mustafa Mican halka seslenerek Cumhur ittifakı ve BBP nin seçim deki konumu hakkında bilgiler vererek destek istedi.

BBP Tuzla İlçe Başkanlığının İftar programına AK Parti Tuzla Teşkilatından yöneticiler, DP Tuzla İlçe Başkanı Yaşar TaşkIran, BBP Maltepe İlçe Başkanı Abdullah Özdemir,BBP Maltepe ilçe Teşkilat Başkanı Gazi Dinç,İstasyon Mahallesi Muhtarı Şerif Ülkar,Cami Mahallesi Muhtarı Ergün Ergene ,Postane Mahallesi Muhtarı Halit Aydoğan,Aydınlı Mahallesi Muhtarı Nevzat Özsoy,STK Temsilcileri ,BBP liler ile birlikte Basından da Tuzlapress Gazetesi sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Erkan Tuzla ile Tuzla Yorum Gazetesi Yasemin Özcan Kaplan katıldı.

İftar sonrası herkese teşekkür ederek , İlçe binasına geçen Mustafa Mican ve misafirler başka programları dolayısıyla Tuzla'dan ayrıldılar .

HABER  TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

bbp bbp istanbul bbp tuzla mustafa destici mustafa mican cüneyt şahin ak parti
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?