Advert

MHP TUZLA SAHADA

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu , seçim çalışmalarına tam hızıyla devam ediyor.

MHP TUZLA SAHADA
Bu içerik 675 kez okundu.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu , seçim çalışmalarına tam hızıyla devam ediyor.

Dün akşam Gümüşhaneliler Derneği iftar programına MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayları Mücahit Güngör ve Şükrü Şimşek ile katılan Volkan Beşiroğlu, burada iftarının açarak vatandaşlarla sohbet etti.

Volkan Beşiroğlu ve Milletvekili adayları daha sonra Aydınlı Mahalle Başkanlığı’nın düzenlediği TOKİ sokak iftarına katıldı. Burada “ Aydınlı Ülkücü Harekete sahip çıkıyor.” diyen Beşiroğlu, TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.

İftar sonrası Giresun Çatakkırı Derneği’ni ziyaret eden MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu “Gayret bizden, Tevfik Allah’tan” diyerek Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye destek istedi.

Seçim çalışmalarına Şifa Mahallesinde devam eden Beşiroğlu , burada bulunan kıraathaneleri de gezerek, vatandaşlarla sohbet ederken de aynı zamanda da yoğun programında çay molası vermiş oldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Aydınlı Mahallesinde Giresunlularla bir araya gelen Beşiroğlu ve Milletvekili adayları bir arada, kendisini misafir eden vatandaşlarla sahura kadar Cumhur İttifakı’nı anlatarak istişarelerde bulundu.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla mhp mhp volkan beşiroğlu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TERİM İSTİFA EDECEK Mİ?
TERİM İSTİFA EDECEK Mİ?
TÜRKİYE 568. KEZ
TÜRKİYE 568. KEZ