Advert

BİZİM YOLUMUZ ''TURAN YOLUDUR''

MHP Tuzla İlçe Başkanlı ile Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkanlığının düzenlediği 3000 kişinin katıldığı iftar programında Ülkücüler biraraya geldi.

BİZİM YOLUMUZ ''TURAN YOLUDUR''
Bu içerik 1470 kez okundu.
Advert

MHP Tuzla İlçe Başkanlığı ile Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkanlığının beraber düzenlediği iftar programı bugün Tuzla sahil tören alanında gerçekleşti.

MHP Tuzla İlçe Başkan'ı Volkan Beşiroğlu ve Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkan'ı Kerim Cebeci yönetimleri ile beraber misafirlerini mehter takımı eşliğinde iftar programı öncesi kapıda karşıladı.

Tuzla Sahil alanında düzenlenen iftar programına MHP İstanbul İl Başkan'ı Birol Gür de katılarak Tuzlalılar ile beraber iftarını açtı.

İftar programına MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayları Aziz Aydoğdu,Gülbeyhan Saylağ,Mücahit Güngör,Şükrü Şimşek,Ömer Faruk Güngör ,AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekil Adayı Ahmet Özdinç,AK Parti Tuzla İlçe Başkan Yardımcısı Kenan Yazıcı,İlçe Yönetiminden İlker Gökdemir,AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Çiğdem Arslan ,BBP Tuzla İlçe Başkan'ı Cüneyt Şahin ve yönetimi ile beraber Gazilerimiz ,Şehit ve Gazi Aileleri,STK lar ,Muhtarlar Kurum Müdürleri ve öğretmenlerde vatandaşlar ile beraber kendileri için ayrılan masalarda yerlerini alarak iftar programına katılım sağladılar.

Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkan'ı Kerim Cebeci'nin İftar programına katılan misafirlerine teşekkür ederek yaptığı konuşmanın ardından MHP Tuzla İlçe Başkan'ı Volkan Beşiroğlu konuşma yapmak üzere platforma çıktı.

MHP Tuzla İlçe Başkan'ı Volkan Beşiroğlu'nun teşekkür konuşmasının ardından söylediği''Cumhur İttifakı Türkiye'nin geleceğidir,bir de karşımızda ittifak var yolu ne olduğu bilinmeyen,biri kahraman bir komutanın apoletlerini sökmekten, biri de cezaevindeki teröristi dışarı çıkarmaktan bahsediyor,yolları belli ,bizim yolumuz Liderimiz,Önderimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin yoludur ,bizim yolumuz Turan yoludur'' sözleri alkışlarla karşılandı.

MHP İstanbul İl Başkan'ı Birol Gür program da yaptığı konuşmada Tuzlalılardan Cumhur ittifakına ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek isteyerek MHP Milletvekili adaylarına güçlü bir Türkiye ve Güçlü bir MHP için oy istedi.

Konuşmaların ardından bir Gazimizin yazdığı kitabı, hediye ettiği MHP İstanbul İl Başkan'ı Gür ,Gazimiz ile yakından ilginerek teşekkür ederek resim çektirdi,vatandaşlar ile de sohbet eden Gür'ün gördüğü  yakın ilgiden son derece memnun olduğu gözlendi.

MHP İstanbul İl Başkan'ı Birol Gür,MHP Tuzla İlçe Başkan'ı Volkan Beşiroğlu,Ülkü Ocakları Tuzla İlçe Başkan'ı Kerim Cebeci ve MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayları daha sonra Mehter takımı ile beraber Tuzla Sahil alanın da bulunan MHP Tuzla Sahil çadırını ziyaret ederek burada vatandaşlar ile bir araya gelip sohbet ederek çay içtiler

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak bugün gerçekleştirdiği  iftar programına bizleri  davet eden ve ağırlayan ,Basına verdiği değer ve gösterdiği ilgi  için MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu'na Teşekkür ederiz.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ...

mhp mhp istanbul mhp tuzla devlet bahçeli volkan beşiroğlu birol gür
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI