Advert

TEŞEKKÜR EDERİZ BAŞKANIM...

TEŞEKKÜR EDERİZ BAŞKANIM...
Bu içerik 1138 kez okundu.
Advert

Mübarek Ramazan ayının bitmesine son 2 gün kala Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın her yıl geleneksel hale getirdiği sokak ve mahalle iftarları bu sene de Tuzla’da vatandaşları birlik ve beraberlik içerisinde aynı sofrada buluşturdu.

Kimi zaman 6000 kimi zaman 3000 kişinin toplu halde bir araya geldiği Ramazan sofralarında, Tuzlalılar her iftara katılan Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve ekibi ile beraber oruçlarını açarak Ramazan’ın bereketini beraber yaşadılar.

Siyasi görüş ve parti ayırmaksızın her kesimden vatandaşların aynı sofrada oruçlarını açtıkları iftar sofraları bu sene daha da kalabalık masalarda Tuzla’da devam etti.

Tuzlalıları her mahallede, her sokakta Ramazan’ın birlik ve beraberliğinde bir araya getirdiği için,

Tuzla’da hemşehri derneklerini buluşturarak her akşam kurulan sofralarda o ilin tadını yaşattığı için,

Öğretmeninden polisine,  adliye çalışanından hastane çalışanına, kamu kurumlarından kendi personeline, okullardan vatandaşlara kadar kimseyi ayırmadan Ramazan ayının bereketini aynı sofrada onlarla paylaştığı için,

Her zaman olduğu gibi onda ayrı bir yeri olan çocuklara her gittiği yerde gösterdiği ilgi için ve Tuzla’nın ismini Tuzla’dan Türkiye’ye duyurduğu için,

 Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, Başkan yardımcılarımıza, Birim Müdürlerimize ve Tuzla Belediyesi personeline Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak teşekkür ederiz.

Bir dahaki Ramazan ayında hep beraber yeniden bu sofralarda buluşmak üzere, 15 Haziran Cuma günü gireceğimiz mübarek Ramazan Bayramı’nızı kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz.

 

HABER: TUZLAPRESS GAZETESİ 

dr.şadi yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI