Advert

Tuzla Belediyesi, Evliya Çelebi Mahallesi’nde 4 Bin Kişilik Sokak İftarı Düzenledi

Tuzla Belediyesi, Evliya Çelebi Mahallesi’nde 4 Bin Kişilik Sokak İftarı Düzenledi
Bu içerik 1073 kez okundu.

Tuzla Belediyesi, Evliya Çelebi Mahallesi’nde 4 bin kişilik sokak iftarı düzenledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, vatandaşlarla aynı sofrada Ramazan’ın bereketini paylaştı.
Tuzla Belediyesi, Evliya Çelebi Mahallesi Hızır Reis Caddesi’nde düzenlediği sokak iftarında mahalle sakinleri her yıl olduğu gibi bu yıl da bir ve beraber oldu. Cadde üzerinde kurulan masalarda buluşan mahalle sakinleri, Ramazan ayının sabrını, huzurunu ve manevi iklimini bu kez birlikte yaşadı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftardan önce alanı gezerek vatandaşlarla selamlaştı.

İftar Sofralarında Birlik ve Beraberliğimizi Perçinledik
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftara katılan vatandaşlara teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Yazıcı, “İftar sofralarımız, bizim birlik ve beraberliğimiz için en önemli işlerden birisidir. Bu yıl Ramazan ayında yaklaşık 130 bin kişilik sokak iftarı düzenliyoruz. Sokak iftarlarında birlik ve beraberliğimizi perçinledik. Bu davetimize icabet eden herkesten Allah razı olsun. ‘Aynı sofrayı paylaşanlar kardeştir’ düsturuyla yayılan bu birlik ve beraberliği koruyacağız, geleceğe de birlikte taşıyacağız. Size güveniyoruz, size inanıyoruz ve size hizmet etmekten dolayı da gurur duyuyoruz ve bu gururu bize yaşatan Rabbim’e hamd ediyorum” dedi.

Bu Seçimin Kazananı Türkiye Olsun
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya da yaptığı konuşmada yaklaşan seçimlere vurgu yaparak “24 Haziran’da seçim var, bu seçimin kazananı Türkiye olsun, kazananı milletimiz olsun, kazananı devletimiz olsun. Ümit ediyorum ki; 24 Haziran’da da yine kazananın Türkiye olması noktasında hep birlikte gerekli karar ve iradeyi ortaya koyacağız” mesajı verdi.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ
FENER BÜYÜK YARA ALDI
FENER BÜYÜK YARA ALDI