Advert

Tuzla Belediyesi, Kadir Gecesi’nde Orhanlı ve Orta Mahalle Sokak İftarlarını Düzenledi

Tuzla Belediyesi, Kadir Gecesi’nde Orhanlı ve Orta Mahalle Sokak İftarlarını Düzenledi
Bu içerik 1274 kez okundu.

Tuzla Belediyesi, Kadir Gecesi’nde sokak iftarını Orhanlı Mahalle Meydanı’nda düzenledi. 3 bin kişilik sokak iftarında, Orhanlı ve Orta Mahalle sakinleri Ramazan’ın bereketini birlikte paylaştı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın hizmete kazandırdığı meydanda düzenlenen sokak iftarı 2 mahallenin yanı sıra yakın çevresindeki mahalleleri de kapsayan bölgesel bir organizasyona dönüştü. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Eyüp Özsoy, iftardan önce meydandaki masaları gezerek vatandaşlarla görüştü.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, iftardan önce yaptığı konuşmada Tuzla’da yaşanılan değişimden bahsetti ve bölgenin de Tuzla’nın diğer yerleri ile eşdeğer bir gelişme yaşadığını söyledi. Başkan Yazıcı, “Tuzla’da şehircilik, kurumsal ve kentsel alanda ilçemizi güzelleştirmenin çabası içinde olduk. Tüm dezavantajlarımıza rağmen biz Tuzlamız’ı daha cazip hale getirme konusunda gayret sarf ediyoruz. Şimdi adını daha çok duyuran bir ilçeyiz. Bundan sonra da bu gayretlerimiz devam edecek. Sizinle birlikte Tuzlamız’ı daha da güzel bir noktaya getirmiş olacağız. Tuzla’da iyi bir noktaya geldik ve bir başarı görülüyorsa bu başarı sizin destek duanız ve bize göstermiş olduğunuz anlayışla alakalıdır” şeklinde konuştu.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ
FENER BÜYÜK YARA ALDI
FENER BÜYÜK YARA ALDI