Advert

24 HAZİRAN’DA İSTANBUL ŞAHLANACAK

 24 HAZİRAN’DA İSTANBUL ŞAHLANACAK
Bu içerik 370 kez okundu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim kampanyası kapsamında Ataşehir, Avcılar, Silivri, Tuzla ve Pendik programlarına katılarak İstanbullularla bir araya geldi.

On binlerce vatandaşın katıldığı programlara il yönetim kurulu üyeleri, milletvekilleri ve milletvekili adayları, ilçe ve belediye başkanları, ilçe teşkilat mensupları da katılım sağladı.

İftar öncesi masaları gezerek hayırlı ramazanlar dileyen İl Başkanı Bayram Şenocak, vatandaşlarla sohbet etti. Konuşmasına, tüm katılımcıları selamlayarak başlayan Şenocak, düzenlenen iftar programında vatandaşlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. 

BİZE OLAN VEFANIZI HEP GÖRDÜK

İftar programlarında konuşan İl Başkanı Şenocak, “24 Haziran seçimlerine giderken bugüne kadar bize olan vefanızı ve sadakatinizi hep gördük. İnşallah bundan sonraki süreçte de görmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar sizlerin desteğini her zaman yanımızda hissettik. İnşallah 24 Haziran akşamında da aynı güç ve kararlılıkla, Yeni Türkiye yolunda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapacağız. Güçlü bir Meclis yapısıyla birlik ve beraberlik içerisinde olacağız” dedi.

 

AK PARTİYE TAM DESTEK

24 Haziran seçimleri öncesi İstanbul’u karış karış gezerek milletimizin desteğini almaya devam eden İl Başkanı programlarda yeni Türkiye hedeflerini anlattı: Şenocak, “Biz, az laf çok iş düsturu ile 24 Haziran’a emin adımlarla ilerliyoruz. Milletimize ve İstanbul’a güvenimiz tam. Türkiye 25 Haziran sabahı yeni bir güne uyanacak” dedi. İl Başkanı Bayram Şenocak, düzenlenen sokak iftarlarında vatandaşların desteği ve yoğun sevgi gösterisiyle karşılandı.

AZ LAF ÇOK İŞ

Şenocak, iftar programlarında her masayı tek tek ziyaret etti, vatandaşları dinledi. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Şenocak ile çocuklar arasında “Sen oruç tutuyor musun?” muhabbeti yaşandı. 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçiminin bugüne kadar yapılan tüm seçimlerden daha farklı olduğunu ve 16 Nisan referandumu ile alınan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçiş kararıyla birlikte yeni sisteme tam anlamıyla geçişin sağlanacağını belirten İl Başkanı Şenocak, “Önümüzde çok az bir zaman kaldı. Tüm kardeşlerimiz sandığa gittiklerinde ülkemizin geleceğiyle alakalı, birliğimiz ve beraberliğimizin devamı için iradelerini en iyi şekilde kullanmalarını tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN ŞENOCAK EVLERE MİSAFİR OLDU

İl Başkanı Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, pek çok evde vatandaşların misafiri oldu.

Şenocak, sürpriz ev ziyaretleriyle hafta boyunca Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçim kampanyasını vatandaşlara anlatmaya devam etti. Ziyaretlerde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Başkanımız,  AK Parti’nin 16 yıllık icraatlarını ve 24 Haziran sonrasında yapılacakları anlatırken, vatandaşlar da taleplerini doğrudan İl Başkanımıza iletti.

Şenocak, ziyaret ettiği mahallelerde çok sayıda ev ziyareti yaparak, yeni üye kayıtları da gerçekleştirdi.

Misafirliğe gelen İl Başkanı Bayram Şenocak’ı karşılarında gören ev sahipleri şaşkınlıklarını gizleyemezken Şenocak’a sevgi gösterisinde bulundular. Vatandaşlardan gördüğü ilgiden memnun olan Şenocak, misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, 24 Haziran’da desteklerini istedi.

Ziyaret ettiği ailelerle hasbihal eden İl Başkanı Şenocak, programda yaptığı konuşmasında “Bu mübarek ayda Rabbim sofralarımızı bereketlendirsin, oruçlarımızı kabul, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Hamdolsun İstanbul, güçlü bir meclis ile liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı yapmaya hazır” şeklinde konuştu.

MİLLETİMİZ ERDOĞAN’A DUA EDİYOR

AK Noktalara da sürpriz ziyaret gerçekleştiren Şenocak, partililerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Burada parti mensupları ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Şenocak, AK Noktada üyelik işlemleri gerçekleştirdi, vatandaşlara çay ve kurabiye ikram eden Şenocak, onlarla öz çekim yaparak, hatıra fotoğrafı çektirdi. Partililer Şenocak'ı seçim bürosundan ayrılırken coşkulu tezahüratlarla uğurladı.

Şenocak, AK Noktalarda yaptığı konuşmada; “Hamdolsun, vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılandık. İçerisinde bulunduğumuz bu mübarek ayda milletimiz, 16 yıldır AK Parti hükümetleri ile Türkiye’ye yapılan hizmetleri çok iyi görüyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye dua ediyorlar” ifadelerini kullandı.

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOMBİNE FİYATLARINA BÜYÜK TEPKİ
KOMBİNE FİYATLARINA BÜYÜK TEPKİ
GENÇLERBİRLİĞİ'NDE KAPLAN DÖNEMİ
GENÇLERBİRLİĞİ'NDE KAPLAN DÖNEMİ