Advert

FEVZİ İLHANLI TUZLAPRESS'E AÇIKLADI

Tuzlaspor A.Ş'nin satışı konusunda günlerdir adı geçen isimlerden olan Türkiye'nin ve Futbol dünyasının tanıdığı isim Fevzi İlhanlı Tuzlaspor A.Ş 'yi satın aldı.

FEVZİ İLHANLI TUZLAPRESS'E AÇIKLADI
Bu içerik 3945 kez okundu.
Advert

Tuzlaspor A.Ş 'nin son günlerde sıkça konuşulan satılıyor konusunun artık sona geldiği ve Başkan Murat Erdoğan'ın konu ile ilgili Açıklaması yapması bekleniyor.

Önümüzdeki sezon Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Tuzlaspor A.Ş'nin  yeni başkanının kim olacağı merakla bekleniyordu.

Bir çok futbol dünyasından ismin adının geçtiği Tuzlaspor A.Ş de son olarak İstanbul'da, Diyarbakır'da ve Çin de iş yerleri bulunan Diyarbekirspor Kulübünün Onursal Başkanı  İş Adamı Fevzi İlhanlı'nın adı geçiyordu.

Tuzlaspor A.Ş de adı geçen Futbol dünyasının tanınan ismi Fevzi İlhanlı ile Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak görüştük.

Fevzi İlhanlı Gazetemize yaptığı açıklamada ''Tuzlaspor A.Ş nin satışı konusunda Başkan Murat Erdoğan ile her konuda anlaştık ve ön imzaları atarak Hayırlı olsun dedik,bundan sonra hedefimiz şampiyonluklar ile başarılara imza atmış bu kulübe gene şampiyonluklar yaşatarak  tarih yazmak ve 1.lige Tuzlaspor'u taşımak olacak,yanlız bir konuyu özellikle belirtmek isterim, Diyarbakırspor Diyarbakır'dadır Tuzlaspor Tuzla'dadır ikisini birbiri ile karıştırmayalım ve ikisi de ayrı takımdır.Tuzlaspor herzaman Tuzla'da kalacaktır,Tuzlalıların takımı olarak başarılara doğru hedefinde yürüyecektir.''dedi 

İlhanlı ''Tuzla İstanbul'un özel İlçelerinden biridir ve Tuzla'nın Tuzla'ya değer katan çok değerli bir Belediye  Başkanı var, Sayın Başkan Dr. Şadi Yazıcı Tuzlaspor'un buralara gelmesinde büyük emeği olan ve  herzaman onursal başkanıdır, bizlerde en kısa zamanda yönetimimiz ile beraber kendisini ziyaret edeceğiz.''ifadelerini kullandı. 

Tuzlaspor A.Ş' nin yeni Başkanı Fevzi İlhanlı sözlerini ''Tuzlalılar yepyeni bir Tuzlaspor'u izlemeye ve şampiyonluk hedefi olacak olan bir takıma hazır olsunlar.Tuzlapress Gazetesi aracılığı ile Herkese sevgi saygı ve selamlarımı iletiyorum ''dedi .

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak Fevzi İlhanlı'ya ve yönetimine Tuzla'ya hoşgeldin diyor ve başarılar dilerken bizi tercih ederek verdiği röportaj içinde ayrıca teşekkür ediyoruz.

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
SANGARE'Yİ YABANCI ZANNEDEN SPİKER
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI
İŞTE ANLAŞMA DETAYLARI