Advert

TUZLASPOR TUZLA'NINDIR

Tuzlaspor A.Ş Kulubü Sahibi ve yeni Başkan'ı Fevzi İlhanlı Tuzlapress Gazetesi Özel Röportajı ile merak edilen soruların cevaplarını tüm samimiyeti ile vererek son noktayı koydu.

TUZLASPOR  TUZLA'NINDIR
Bu içerik 2273 kez okundu.

Tuzlaspor AŞ’nin satışı ile alakalı ilk olarak Tuzla’ya ve Türkiye’ye Tuzlaspor AŞ.’nin yeni sahibi İş Adamı Fevzi ilhanlı’nın kendi ifadeleri ile vermiş olduğu açıklamanın ardından sosyal medya ve basının yazmış olduğu haberlerin doğruluğunu yine ilk ağızdan alarak ve Tuzlaspor AŞ’nin yeni başkanı Fevzi İlhanlı ile görüşerek son noktayı koyuyoruz.

Bilindiği gibi Tuzlaspor AŞ. Fevzi İlhanlı tarafından satın alınmış ve ilk transferini dün yaparak ses getirmişti.

‘’Tuzlaspor Diyarbakır’a gidecek, Tuzlaspor’un ismi İstanbul Diyarbakır olacak’’ gibi geçen haberleri bizzat Başkan İlhanlı’ya sorarak gerçekleri ve bundan sonraki Tuzlaspor’un hedefini Başkan İlhanlı’nın kendi sözleriyle yayınlıyoruz.

Tuzlaspor AŞ’nin Sahibi ve İş Adamı Fevzi İlhanlı’yı önce tanıyalım ;

Diyarbakırlı İş Adamı Fevzi İlhanlı 41 yaşında ve 7 çocuk babası. Tekstil işi ile uğraşan İlhanlı Şirketler Topluluğu’nun Başkanlığını da yürüten İlhanlı, Çindaho Feya nakış makinalarını Çin’de üreterek dünyaya satışını yapıyor.

Türkiye, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Mısır, Suriye, İran, Bulgaristan, Romanya ve Hollanda gibi ülkelerde satışı yaygın olan sektörde çalışmalarını sürdürüyor.

Fevzi İlhanlı aynı zamanda Güney Kore’de bulunan Kitirami Şirketi ile ortaklaşa olarak da Kitirami markası adı altında doğalgaz kombi üretimi yapıyor.

Diyarbakır’da İlhanlı İplik’in de sahibi olan Fevzi İlhanlı İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Fox City Alışveriş Merkezi’nin de sahibi.

Futbolun her zaman içinde olan, spor dünyasının tanıdığı isim Fevzi İlhanlı, Diyarbekirspor Kulübü’nün de Onursal Başkanı.

Bir dönem Gebze Spor Kulübü Başkanlığını yapan, Gebze’yi ve Tuzla’yı tanıyan İlhanlı, Tuzlaspor AŞ’yi satın alarak bir başarı hikayesini de yeniden başlatmak için kolları sıvamış görünüyor.

Tüm bilinmeyen ve merak edilen soruları yönelttiğimiz Tuzlaspor AŞ’nin  yeni sahibi ve Başkan'ı Fevzi İlhanlı ‘’ Yazılanları hayretle takip ediyorum. Benim ağzımdan çıkmayan söylenmeyen sözler ne amaçla yazılıyor anlamak mümkün değil. Benden birebir duyulmayan, ağzımdan çıkmayan her söz yalandır. Biz Tuzlaspor AŞ’yi satın aldık bu kulüp İstanbul ve Tuzla’da. Üstüne basarak söylüyorum herkes şunu bilmelidir ki Diyarbakır Diyarbakır’dadır, Tuzla’da Tuzla’dadır''.derken sözlerine ;

Diyarbakır Tuzla’ya gelemeyeceğine göre Tuzla’da Diyarbakır’a gidemeyeceğine göre Tuzlaspor’un yeri Tuzla’dır ‘’ dedi.

Tuzlaspor AŞ’nin isminin değişileceği konuşuluyor, yazılıyor bu konunun aslı nedir?sorumuza ise ;

Başkan İlhanlı ‘’ Bunlar nereden çıkıyor, bu algı neden yapılıyor, ne amaçlanıyor? ,İsmi niye değişsin, bu kulübün bir ismi var Tuzlaspor ve bu ilçenin takımı. Böyle bir şey asla yok. Bunlar tamamen uydurmadır. Ben Tuzlaspor’u aldım, mazisi başarılarla dolu Tuzlaspor’un ismi de Tuzlaspor olarak kalacaktır.’’ Sözlerinin ardından ‘’Biz Tuzlaspor’u başarılara taşımak için aldık. Hedefimiz şampiyonluk ve birincilik. Bundan başka hiç birşey düşünülemez. Bundan kimsenin kuşkusu ve şüphesi olmasın. İnşallah Tuzlalılarla beraber bu başarılara imza atmak istiyoruz. Bunun dışında art niyetli düşüncesi olanlar ağzımızdan çıkmayan sözleri söylemiş gibi konuşanlar sadece bizim tepkimizi alırlar.Biz Tuzla’ya kucak açmaya ve şampiyonluk yaşamaya geldik. Bu yolda bizim yanımızda olmak isteyen Tuzla’da Tuzlaspor sevgisini hisseden yanımızda olmak isteyen kim varsa kapımız da ,yönetimimiz de açıktır.Tuzlaspor taraftarları ve Tuzlaspor halkı ile beraber güç olarak bunları beraber başarmak istiyoruz''.dedi

İlhanlı açıklamasına ''Dün söylediğim gibi Tuzlanın çok değerli ve Tuzla’ya çağ atlatan bir Belediye Başkan'ı var. İstanbul’un bu özel ilçesinde tüm kurumlarıyla, halkıyla ve taraftarıyla beraber büyük başarılara beraber imza atacağız.''diyerek devam etti.

''Bizimle olmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açıktır. ‘’ diyen İlhanlı Gazetemize teşekkür ederken ‘’Sizin aracılığınızla tüm Tuzlalıların mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı iletiyorum.’’ Dedi.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak Tuzlaspor AŞ’nin yeni Başkanı Fevzi İlhanlı ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletirken şampiyonluklara alışmış ve 2 senedir düşme hattında korkulu haftalar yaşayan Tuzlaspor’un yine eski günlere geri dönmesi temennisi ile başarılar diliyoruz.

Tuzlapress Gazetesi olarak Ahmet Çabuk başkandan Murat Erdoğan’a kadar gelen süreçte ve şimdi de , Başkan Fevzi İlhanlı’nın sahibi olduğu Tuzlaspor AŞ’ye bugüne kadar nasıl destek olduysak ,her zaman her koşulda yine destek olacağımızı, bize düşen ne varsa ismi Tuzla olan Tuzlaspor için yapacağımızı belirtmek isteriz.

HABER ..TUZLAPRESS GAZETESİ

 

 

 

Tuzlaspor A.Ş
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
SERGEN YALÇIN'A CEZA!
TRABZONSPOR KANCASI!
TRABZONSPOR KANCASI!