Advert

Süper Lig'de yeni sezonun ismi Lefter Sezonu oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Süper Lig'de yeni sezonun adını "Lefter Sezonu" olarak belirledi. TFF'nin bu kararını önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurması bekleniyor..

Süper Lig'de yeni sezonun ismi Lefter Sezonu oldu.
Bu içerik 387 kez okundu.
Advert

 geçtiğimiz dönemi İlhan Cavcav Sezonu olarak adlandırmıştı. Bunun ardından yeni dönemde bu zorlu maratona kimin adının verileceği merak konusuydu. Bunun yanı sıra da birçok isim gündeme gelmişti. En önemli ve anlamlı teklif ise  Kulübü Başkanı 'den geldi. Başkan Cengiz, verdiği özel röportajda ezeli rakiplerine bir jest yaparak, "Galatasaray taraftarı olarak sezonun ismi için Metin Oktay veya Gündüz Kılıç isterim. Ancak hakkaniyetli olmak gerekirse şu ana kadar hiç Fenerbahçeli isim verilmemiş. Galatasaray Başkanı olarak isterim ki Lefter ya da Can Bartu olsun. Doğrusu budur" demişti.

FEDERASYON KARARINI VERDİ

İşte bu gelişmelerin ardından tüm gözler Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karara çevrildi. Başkan Mustafa Cengiz gibi diğer kulüplerin yetkilileri de Lefter ya da Can Bartu'nun adının verilmesine olumlu bakınca karar vermek de fazla zorlaşmadı. Bunun sonucunda da  yetkilileri yeni sezonun adının Lefter Sezonu olmasına karar verirken bunu da önümüzdeki günlerde açıklayacaklar.

https://www.takvim.com.tr/spor/2018/06/17/super-ligde-yeni-sezonun-ismi-lefter-sezonu-oldu

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?