Advert

‘’BERABERLİĞİMİZİ TESCİL EDECEĞİZ’’

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu, 24 Haziran’da yapılacak seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, seçimler öncesi de bir konuşma yaptı.

‘’BERABERLİĞİMİZİ TESCİL EDECEĞİZ’’
Bu içerik 587 kez okundu.
Advert

MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu'nun konuşması;

Kıymetli Tuzlalılar, büyük Türk milleti;

24 Haziran seçimlerinin son haftasına girilmiştir. 24 Haziran yeni bir doğuştur. Türkiye tarihi bir seçim yapacaktır. Milli irade geleceği hakkında karar verecektir.  24 Haziran seçimleri huzur ile hüsran arasında bir tercihe sahne olacaktır. Ya beka deyip beraberliğimizi teyit edeceğiz ya da belaya davetiye çıkarıp bozgunumuzu tescil ettireceğiz.

 Türkiye'nin geleceğini perdelemek istiyorlar. Türk milletini Zulümle pençelemenin hedefindeler.  Cumhur İttifakı Millet aklından doğmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi bir ortaklığın içindeyse orada Türk milleti vardır, orada memleketin selameti vardır. Milliyetçi Hareket Partisi varsa Kızılelma ülküsü vardır, mazlum coğrafyalara umut vardır, dosta güven düşmana korku vardır. Milliyetçi Hareket Partisi varsa kalkınma vardır, adalet vardır. Milliyetçi Hareket Partisi varsa pazarlık değil adanma vardır. Milliyetçi Hareket Partisi varsa Türk düşmanlarına, İslam düşmanlarına korku vardır. Devlet Bahçeli varsa adamlık vardır, Devlet Bahçeli varsa Kerkük’e, Türkmen Dağı'na, Doğu Türkistan'a, Myanmar'a, Orta Asya'ya, Kıbrıs'a, velhasıl mazlumlara umut vardır. Cumhur İttifakı ortaklığı emperyalist devletlere korku olacaktır. Cumhur İttifakı Türkiye ile birlikte tüm Türk milletine ve İslam alemine umut olacaktır. İkbalsiz ortaklık, pazarlıksız ortaklık Türk milletinin aklından doğmuştur. Allah'ın izniyle zafer bizimdir, zafer inananlarındır. 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’e destek vermenizi istiyoruz. Güçlü Türkiye'nin çimentosu olan Milliyetçi Hareket Partisi'ni mecliste güçlü kılmanızı istiyoruz. Destek sizden, gayret bizden, Tevfik Allah'tandır. Büyük Türkiye’de, büyük Turan ülkemizde buluşmak dileğiyle, Allah’a emanet olun…

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla mhp tuzla mhp 24 haziran seçimleri volkan beşiroğlu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?