Advert

YAKIŞMADI BAŞKAN...

YAKIŞMADI BAŞKAN...
Bu içerik 1942 kez okundu.
Advert

Olmadı Başkan, yakışmadı…

16 Aralık 2016’da Tuzla’ya geldiğinizde tanışmıştık ve uzun bir süreci beraber yaşadık. Zor, sıkıntılı, stresli zamanlarda hep beraber olduk. İlk geldiğinizde yaşadığınız sıkıntılarda her zaman yanınızda olduk.  Son güne kadar da olmaya devam ettik. Bunları yaparken menfaatsiz, karşılıksız ve çıkarsız yaptık.

İzmir’de, Sivas’ta, Tokat’ta, Kastamonu’da, İnegöl’de yan yanaydık. O tribünlerde stresleri beraber yaşadık. Tuzla Stadı’nda koridorlarda en zor günlerde dahi yanınızdan ayrılmadık.

2 sene üst üste son maça kadar düştü, düşecek stresini hep birlikte yaşadık.

İlk gün söylediğiniz bir söz vardı ‘’Bizim hedefimiz 1. lig’’ diye, olmadı. Yol arkadaşlarınız yolda bıraktı, yalnız kaldınız, zor ve sıkıntılı zamanlar geçirdiniz, sözünüzü tutamadınız. Bunların hepsine eyvallah deriz ama satışını yaptığınız kulübün satıldığı haberini yeni sahibinden öğrenmek bizleri derinden üzdü.

 

Tuzlalıları Tuzlaspor’un yanına davet ettik. Herkes bir bütün oldu, stada aktı. 5 Mayıs’ta bunun karşılığını ligde kalarak aldınız. Belki maddiyat, belki yürümeyecek bir süreç, belki de buraya kadar dediniz.

 Bunların hepsine saygı duyarız ama 5 Mayıs’ta Tuzlalılara günlerce davet ettiğiniz taraftarlara sosyal medyadan yaptığınız yayınları bir anda bıçak gibi keserek bir teşekkür bile etmemeniz Tuzlalılara çok büyük hayal kırıklığı yaşattı.

Gelelim bugüne. Kulüp satıldı, yeni başkan transfer bile yaptı, hedefini açıkladı ama siz halen bir açıklama dahi yapma gereği duymadınız. Yakışmadı başkan.

 ‘’Burası Tuzla, Biz Tuzlalıyız’’ demiştiniz. Bu mudur Tuzlalılığınız? Şimdi kulübü verdiniz, sessiz sedasız gittiniz. Oysa ki bizler, sizleri Türk futbolunda iz bırakmış, efendiliği, saygınlığı, başarıları ve Tuzlalılarla artık bütünleşmiş, Türk futbolunun eski futbolcuları olarak bağrımıza basmıştık.

Keşke bir açıklama yapsaydınız. ‘’Kulübü satıyoruz, satmak zorundayız, şartlar bu, durum bu’’ deseydiniz.

Keşke 5 Mayıs gecesi ligde kalmanızda büyük emeği olan bizlere ,Tuzlalılara ve taraftarlarına bir teşekkür etseydiniz.

Keşke kulübün satışında anlaştığınız gün ilk açıklamayı Tuzlalılar sizden duysaydı.

Keşke Tuzla’dan güzel bir veda ile ayrılmayı düşünseydiniz.

Keşke Tuzlaspor’a bundan sonrası için kamuoyu önünde başarılar dileseydiniz.

Keşkeler bitmez ama geldiğiniz günden bugüne kadar yanınızda olan, her zaman size destek olan başta biz olmak üzere Tuzla’da sizi bağrına basan yüzlerce insana bu yukarıda yazdıklarımızı çok görmeseydiniz.

Olan oldu, biten bitti. Tuzla’dan geldiniz, geçtiniz. Bu saatten sonra bir açıklamanın da önemi kalmadı. Bu sözlerimize kırılmayın. Naçizane dostluğumuza belki biraz yaralasa da bir sitem olarak algılamanızı isteriz.

Sizler Bize Demediniz Ama Biz Size Diyelim;

YOLUNUZ AÇIK OLSUN, TEŞEKKÜR EDERİZ…

 

 

 

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
Sinan çelik     0000-00-00 Biz cefa çekerken sadece tuzlasporun başarısı için uğraştık.murat başkan geldiği günden son güne üzerindeki egosunu bir türlü yenemedi ve insanlarla diyaloğu zayıf kaldı.geldiğinde biz tuzlalıyız diyenler giderken ne demelerini bekliyorduk.alan başkanada hayırlı olsun.umarız eski başarılarımızı tekrardan yaşarız.tskımın gerçek başkanı cihan haspolatlı olsaydı,takım ve taraftar bu sorunları yaşamazdı gibi geliyordu.o başkanların içinde tek adam vardı oda cihan başkandı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?