Advert

TUZLA ONUNLA GÜZEL...

Durmuyor, bıkmıyor, yorulmuyor, her dakika Tuzla için çalışıyor.

TUZLA ONUNLA GÜZEL...
Bu içerik 2318 kez okundu.

14 Haziran akşamı Ramazan ayının son iftarı ile 30 gün süren durmadan, bıkmadan, yorulmadan sabah belediyede işinin başında, bir bakmışsınız açılışta, akşamları kırmadan herkesin iftarında, gece sahur programlarında ve sabah 5’te evinde, bu tempo ile geçen günlerin ardından yaptığımız haberde “Her zaman her yerde" demiştik.

3 günlük bayram başladı tamam dinleniyor şimdi derken,  birde baktık ki Tuzla’nın her yerinde bayram boyunca gene sokaklarda,  Mimar Sinan’da başlayan Bayram namazı ile beraber kaymakamlık ve belediyenin ortaklaşa düzenlediği bayramlaşma törenin de Ağrılılar, Trabzon Ağasarlılar, Yayla Sinoplular Derneği, Kastamonu Şenpazarlılar Derneği, Bingöl Adaklı Derneği ve bir çok derneğin bayram programında, Tuzla’nın en geniş ailelerinin bayramlaşma törenlerinde, Yaşlılar Merkezi’nde, büyüklerine ev ziyaretinde, AK Parti Tuzla Teşkilatı’nın bayramlaşmasında, Tuzla’da ahirete uğurlananların cenazesinde, Erzincan Refahiye ve Orduluların pikniğinde ve  son olarak kalan vaktinde zaman ayırarak ailesiyle beraber gördük.

Bitmedi, Pazar günü yollarda Tuzlalılarla beraber Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Yenikapı’da mitinginde ve bütün bu temponun mükafatını akşam evinde evlatlarından aldığı Babalar Günü hediyesi ile kapadı.  Bayram bitti Başkan gene yollarda, seçim dolayısıyla her zaman görmek istediğimiz, siyasetçilerimizin Tuzla’ya akın etmesi ile onlarla beraber sabah başlayan programlar, fabrika ziyaretleri, STK ziyaretleri, Tuzla esnafına yapılan ziyaretler, geceye kadar süren yoğun koşuşturma ve bütün bunların başında karizmasıyla, duruşuyla, beyefendiliğiyle Tuzla’yı ve Tuzlalıları temsil eden Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı var.

Biz bu satırları yazarken Başkanımız, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile beraber Tuzla’da yine programdan programa koşuyor. Görülen o ki seçime 3 gün var ve 3 gün daha Başkana gene sahada olmak ve yollarda koşuşturmak düşüyor.

Tabi ki birde şöyle bir durum var tanıdığımız günden bugüne bu tempo hep devam ediyor. Bıkmıyor, durmuyor, yorulmuyor ve her seferinde tek bir söz söylüyor “Bana bu millete hizmet etme onurunu yaşattığı için Rabbime Hamd ediyorum.”

Ve bizde şimdi diyoruz ki "İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan, her zaman ilkleriyle, yatırımlarıyla, projeleriyle Tuzla’dan Türkiye’ye ismini duyuran ilçemiz Tuzla’nın bir ayrıcalığı var, o da Tuzla’ya değer katan,  mütevazi kişiliğiyle, kimseyi ayırmayan, çocukların sevgilisi, iyi bir aile babası, Tuzla ile yatıp Tuzla ile kalkan, Tuzla’nın ismini duyuran, hizmetleriyle fark yaratan, Başkanı Dr. Şadi Yazıcı."

Biz temponuza yetişemiyoruz Başkanım Allah her zaman yardımcınız olsun.

“ İYİ Kİ VARSINIZ.”

HABER:TUZLAPRESS GAZETESİ

 

tuzla tuzla belediiyesi dr. şadi yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ