Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil'de 35 üst düzey terörist öldürüldü .

Kahramanmaraş mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kandil'e yönelik operasyonda terör örgütünün lider kadrosundan 35 üst düzey ismin etkisiz hale getirildiğini söyledi. .

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kandil'de 35 üst düzey terörist öldürüldü .
Bu içerik 297 kez okundu.
Advert

, 24 Haziran seçimlerine gidilirken, Kahramanmaraş mitinginde önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Kahramanmaraş sizleri gönülden selamlıyorum. 4 aylık hasretin ardından bizi Kahramanmaraş'a kavuşturan Rabbime hamdediyorum. Gazilerime ülkem ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Kendilerine uzun ömürler sunuyorum. Bundan 9 yıl önce burada hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu kardeşimi de yad ediyorum.

MONTAJ İFTİRASINI ATACAKLAR
Şimdi birileri çıkacak, ne diyecek? Bu alana bu muhteşem topluluğa photoshop diyecekler, montaj iftirası atacaklar. Kahramanmaraş'ın şu heyecanını görmezden gelecekler. Kahramanmaraş burada montaj var mı? Medya kaydını iyi al, bu meydanda aşk var aşk.

BAY KEMAL, BAY MUHARREM SİZ NE YAPTINIZ?
İnşallah pazar akşamı çok daha farklı olacak. Maraş 2002'den beri tavrını AK Parti'den yana koydu. Gezi olaylarından, 17-25 Aralık'a, alçak darbe girişimine kadar Maraş hep yanımızda oldu. Son 16 yılda Maraş provokasyonlara gelmeyerek kardeşliğine sahip çıktı. Yaptığımız yatırımlarla Maraş'ın gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. Son 16 yılda Kahramanmaraş'a 29 katrilyon yatırım yaptık. Bay Kemal siz ne yaptınız? Bay Muharrem siz ne yaptınız? Ben CHP'ye gönül veren kardeşlerime soruyorum. İcraat mi istiyorsunuz, laf mı duymak istiyorsunuz. Lafla peynir gibisi yürümez bu oyunlara gelmeyelim. 5517 yeni derslik yaptık burada. Burada yüksek öğrenim yurtları yaptık. Biz yaptıklarımızı konuşuyoruz. İcraat, icraat. Yaparsa AK Parti yapar.

NASIL İNKAR EDERSİN, BE İNSAFSIZ
Ne diyor Bay Kemal 'Engellilere, şehit yakınlarına destek verilmiyor.' 3 katrilyon onlara aktardık be insafsız. Rakam ortada sen nasıl inkar edersin? Bunların işi gücü yalan. Son günlerde Bay Muharremle ilgili yayınlananları görüyorsunuz. Adam dershane işletmiş oradaki çalışanların sigorta primini ödememiş. Bunlara ülke teslim edilir mi ya? Bizden buradaki en önemli sorunlarından biri ulaşımdı. Biz bu ulaşım noktasında devrime imza attık. Maraş'ta 4,5 katrilyon lira yatırım bedeli olan 12 adet yol projemizin çalışmaları devam ediyor.

NEYİ YIKIYORSUN
Kardeşlerim karayollarında olduğu gibi demiryollarında da büyük bir yenilik yaptık. Türkiye'yi hızlı tren ile tanıştırdık. Hızlı tren hattımızı 1213 kilometreye taşıdık. Kahramanmaraş'ı da hızlı trenle buluşturacağız. Kahramanmaraş Nur Dağı hızlı tren hattının etüt çalışmaları devam ediyor. Bu iş plan işi, proje işi. Lafla değil icraat, icraat icraat. Elbistan içme suyu isale hattının ihalesini yapacağız. 5 baraj, 4 gölet yaptık. Biz yapım ekibiyiz onlar yıkım ekibi. Ne diyor yaptırmam. Neyi yıkıyorsun ya, neyi yıkıyorsun. İşte pazar akşamı benim milletim yıkım ekibine gereken dersi verecek.

SEN ÖNCE ÖĞRETMENLERİN SİGORTA PARASINI ÖDE
Çiftçilerimize 1,5 katrilyon liralık tarımsal destek verdik ama Bay Kemal yalan söylüyor, yok diyor. Ben hesaplar ile konuşuyorum sen ne ile konuşuyorsun? 2002'den bu güne kadar 96 bin Kahramanmaraşlı vatandaşımızı İŞKUR aracılığı ile işe yerleştirdik. Burada son 16 yılda OSB kurduk. Bay Kemal haberin var mı Bay Muharrem haberin var mı? Sen önce öğretmenlerin sigorta parasını öde. Öteki de SSK'ya batırdı. Bazı sahtekar medya kuruluşları şehir hastanelerimize gölge düşürmek istiyor.

BİZ YAPTIKLARIMIZI ANLATIYORUZ
Ben İstanbul'a büyükşehir belediyesi olmadan yönetimde CHP vardı. İstanbul'da hava pisti, çöp dağları vardı. Bunları biz temizledik. Biz önce yaptıklarımızı sonra yapacaklarımızı anlatıyoruz. Şimdi buradan soruyorum. 24 Haziran'da tercihimizi hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? Bunlar için 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanlığında şahsıma, mecliste AK Parti'ye oy vermeye hazır mıyız?

35 ÜST DÜZEY TERÖRİSTİ ETKİSİZ HALE GETİRDİK
Biz 20 uçakla Kandil'in önemli bölümlerini vurduk. Kandil'e ikinci operasyonda 35 üst düzey teröristi bir gecede etkisiz hale getirdik. Kardeşlerim Bay Muharrem son 2 aydır bol keseden yalan söylüyor. Haysiyet cellatlığı yaptı. Bay Kemal ile bazen Bay Muharrem'in yalanlarını yüzüne vurdu. Bay Muharrem bugüne kadar çıkıp terör örgütüne yönelik doğru düzgün bir laf etmedi. Sen terörü Edirne'dekini yargıdan kaçırarak mı çözeceksin?

YALAN SÖYLEME YALAN
Sen FETÖ'yü nasıl bitireceksin, ABD'den gelen telefonlarla mı bitireceksin. Kardeşlerim diyor ki biz başörtüsüne karşı değiliz, Bay Kemal diyor ki başörtüsü yasağını biz kaldırdık. Yalan söyleme yalan. Benim kızlarım, yeğenlerim üniversitelerin kapısında tacize uğradılar. Burada üniversite okuyamadılar. Bana yabancı ülkelerin devlet başkanları bu nasıl iş dediler? Anlattığımda şaşırdılar. Ama dedik artık bunu çözeceğiz. Çözdük mü? Şimdi başörtülü, başörtüsüz herkes ortak yerlerde çalışabiliyor mu? Kamu kurumları da böyle. Ne oldu ülke yıkıldı mı? İrtica geldi mi? Bunlar bunu hazmedemedi. Bay Muharrem bu sorulara cevap vermek yerine laf cambazlığı yapma. Projelerin varsa bunları açıklama. Devlet yönetmek sabır ister.

SENDE BİRAZ YÜREK OLSA...
15 Temmuz gecesi Bay Kemal Atatürk Havalimanı'na geliyor. Ben de Marmaris'ten geliyorum. Bay Kemal bana ne diyor, bana da haber verse ben de orada olurdum. Onbinler meydanlara döküldü ama o ne yaptı aracıyla Bakırköy Belediye Başkanı'nın evine gitti. Bay Kemal isterdim ki sende de biraz yürek olsa seni orada görmek isterdim. Bir radyo programında darbe olsa ilk ben çıkarım demişti ama çıkamadı.

.https://www.ahaber.com.tr/gundem/2018/06/21/cumhurbaskani-erdogan-kandilde-35-ust-duzey-terorist-olduruldu

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?