Advert

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLALIM...

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE OLALIM...
Bu içerik 549 kez okundu.
Advert

Erzincanlı, bir tarafı Tuzlalı 1974 Erzincan Refahiye doğumlu, İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunu, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nde lisansını, Maltepe Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde de doktorasını yapan avukat Serkan Bayram, aynı zamanda da Başbakan Binali Yıldırım’ın da avukatlığını yapıyor.

Herkese kapısı açık, mütevazı kişiliği ile sevilen, bizim için değeri büyük olan bir dost. AK Parti İstanbul 1. Bölge 14. Sıra Milletvekili Adayı Av. Serkan Bayram’ı sizlerle tanıtmak istedik.

Fransızca bilen evli ve 2 çocuk babası Serkan Bayram, Erzincanlı Sanayici ve İş Adamları Derneği, Erzincan Spor Kulübü, Hukukun Üstünlüğü Platformu, Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı ve Ortopedik Engelliler Federasyonu Yönetim Kurulu görevlerinde de bulunan Av. Serkan Bayram aynı zamanda 26. Dönem Erzincan Milletvekilliği ve Adalet Komisyonu’nda da görev aldı.

Dün Tuzlalılarla bir araya gelen Serkan Bayram Cumhur İttifakı ve 24 Haziran seçimleri ile ilgili bilgiler verdi.

Serkan Bayram konuşmasında ‘’Bu ülke, bu millet 40 senedir terör sorunu yaşıyor. Bizim Kürt sorunumuz yok, bizim terör sorunumuz var, PKK sorunumuz var ve onların uzantısı temsilcileriyle sorunumuz var. Biz de Doğu Anadolu çocuğuyuz. Aynı bölgenin insanlarıyız. Benim köyümün Alevi köyü, sol tarafı da Kürt köyü ve biz o topraklarda kardeşçe büyüdük. Aynı anda çorba içtik, aynı pilavı yedik, aynı ekmeği paylaştık ve hiçbir sorunumuz olmadı.

İlk defa son zamanlarda kararlı, istikrarlı mücadele ettik ve ilk defa bu bataklıkları kurutuyoruz. Afrin’e girdik temizledik, Cerablus’a girdik temizledik. Şimdi Münbiç’e girdik temizledik. Yakın bir zamanda da Allah’ın izniyle Kandil’e gireceğiz, Türk Bayrağı’nı oraya dikeceğiz ve onları da oradan temizleyeceğiz. Yeter ki biz bu süreçte diri olalım, iri olalım, beraber olalım ve hep birlikte TÜRKİYE olalım’’ dedi.

Av. Serkan Bayram konuşmasını ‘’Yeter ki tek millet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak ülküsünden vazgeçmeyelim. Kardeşçe yaşayalım, aynı ekmeği paylaşmasını bilelim. Kenetlenelim, bize top vursa yıkılmaz. Bu aziz millet nasıl istiklal ve istikbal mücadelesi verdiyse bizim mücadelemiz de bu, bunu hep beraber veriyoruz. İnşallah 24 Haziran’da daha da kararlı olacağız’’ diyerek noktaladı.

Program sonrası Tuzalılarla sohbet eden ve resim çektiren İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Serkan Bayram ile bir araya gelerek hem hasret giderdik hem de 24 Haziran seçimlerini konuştuk.,

Dostluğu bizim için ayrı olan Serkan Bayram’ı Tuzla’ya hizmetler vermiş, Tuzla’da sevilen ve hiçbir zaman ayrım yapmayan AK Parti Tuzla Eski İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ve Tuzla’nın sevilen İş Adamı Tuzla Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Kinsiz karşıladı.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak değerli dostumuz ve yeni dönem de de İstanbul 1. Bölge ve ilçemizin de milletvekili olacak olan Av. Serkan Bayram’a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?