Advert

TUZLASPOR YENİLENİYOR

Başkan Fevzi İlhanlı yepyeni Tuzlaspor için tüm yetkiyi Teknik Direktör Ercüment Coşkundere'ye verirken koşan, mücadele eden, kaybettiğinde dahi alkışlanacak bir takım istiyor.

TUZLASPOR YENİLENİYOR
Bu içerik 1445 kez okundu.
Advert

Spor Toto 2. ligde mücadele edecek olan temsilcimiz Tuzlaspor’da Başkan Fevzi İlhanlı yepyeni bir kadro ve yepyeni bir takım için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz dönem Tuzlaspor forması giyen Türk futbolunun tanıdığı birçok isim yeni dönemde kadromuzda olmayacak.

Görüştüğümüz Tuzlaspor Kulübü Başkanı Fevzi İlhanlı ‘’Akıllı, mantıklı, futbolun dilinden anlayan, sahada kaybetse bile ettiği mücadele ile alkışlanan, hırsı ile oynayacak ve bizlerin başını öne eğmeyecek bir takım için çalışıyoruz. Bundan sonra her şey kurumsal olacak. Ben ve yöneticiler üstüne düşen görevi yaparken futbol takımının hocası ve teknik kadrosu kendi üstüne düşen görevi yapacak. Futbolcular da sahada kendi mesleklerinin görevini yapacaklar. ‘’ dedi.

Başkan Fevzi İlhanlı Murat Erdoğan ve yönetimi döneminde transfer edilen futbolcularla görüşerek kulüpteki alacaklarını ödedi ve sözleşmelerini karşılıklı olarak feshetti.

Sözleşmesi biten Murat Yılmaz, Turgay Gölbaşı ve İsmail Çipe Tuzlaspor ile yollarını ayırırken bugün Başkan ile bira araya gelen Tuna Üzümcü, Kerem Şeras ve Bora Sevim ile de sözleşmeler karşılıklı olarak feshedildi.

 

 

Tuzlaspor AŞ.’nin yeni Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere Tuzlaspor’un yeni kadrosu için mücadele eden, koşan ve sahada formasının hakkını verecek isimler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Geçen sene Tuzlaspor’da forma giyen diğer oyuncularla alakalı kararı da teknik patron Coşkundere’nin vermesi beklenirken takımımızın formasını giyen Mehmet Çakır ile de yolların ayrılması bekleniyor.

Geçtiğimiz dönem Tuzlaspor’a hizmet eden, beraber kampta, statta maç öncesi ve sonrası beraber olduğumuz, beraber üzülüp beraber sevindiğimiz dostlarımız Kerem Şeras, Bora Sevim, Tuna Üzümcü, Turgay Gölbaşı, Murat Yılmaz, İsmail Çipe ve Mehmet Çakır’a Tuzla’ya kattıkları değer, verdikleri emek ve dostlukları için Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak teşekkür ediyor, her zaman nerede olurlarsa olsunlar dostluklarımızın süreceğini belirterek futbol hayatlarında başarılar diliyoruz.

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ 

Fevzi İlhanlı Tuzlaspor Ercüment Coşkundere Tuzla Spor Totot 2.Lig
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?