Advert

KAMUOYUNA DUYURU...

KAMUOYUNA DUYURU...
Bu içerik 1404 kez okundu.

Tuzla’da Tekses Medya Tuzlapress ailesi olarak 3.senemizde işimizi yapmaya çalışırken en iyisini, en doğru  haberi anında ulaştırmak için çalışıyoruz.

Tuzla’da Siyaset, Eğitim ,Sağlık, Kurumlarımız, Spor ve bir çok alanda haberlerimizi Tuzla’ya veriyoruz. Kısa sürede ciddi bir okunma sayısına ulaşan Tuzla’dan Türkiye’ye yayın yaptığımız haber sitemiz ve 7000 kişinin üzerine ulaşan sosyal medya hesabımızla Tuzlalılar ile beraber oluyoruz.

Yayın hayatımıza başladığımız günden itibaren kimseye yalakalık yapmadık, inandığımız doğrularda gittik ve yazdık, kimseden nemalanma peşinde koşmadık, kimse ile para pul hesabı yapmadık. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’yı her zaman ayrı tuttuk, ona sevgimiz var, insanlığı ve bakış açısı bizim için hep ona değer vermemizi sağladı, bu dün de böyleydi, bugün de aynı yarın da aynı olacak, bundan dolayı bize taraflı basın denecekse buna sadece “Evet tarafız” deriz.

3 senedir Tuzla’da Basın olarak en iyisini yapmaya çalışıyor ve özen gösteriyoruz, 5 kişilik bir ekip ile çalışırken, Türkiye’nin önemli kurumlarına hizmet veren TurkCC Sunucu Çözümleri Yazılım Firması ile de ortaklık gerçekleştirdik. Tuzla’ya İstanbul’da bir ilk olacak tüm Tuzla esnafının kendi reklamını kendi admini ile girerek ürünlerini de rahatlıkla satarak Tuzlalaılar ile buluşacağı  www.tuzlakentrehberi.com için çalışmalarımızı sürdürürken, ilçemize tüm donanımıyla çalışmalarını sürdürdüğümüz canlı yayınları, sokak röportajları ve Tuzla’nın tüm haberlerini ulaştırabileceğımız bir canlı yayın web sitesi içinde alt yapı çalışmalarını yapıyoruz. Kısacası, biz üretmeye çalışıyoruz takdir ise her zaman Tuzlalılarındır.

Seçim dönemi her partinin haberini yapmaya çalıştık, programlarında olduk, çalışmalarını takip ettik, burada da bir pazarlık konusuna asla girmedik ve bunu da tüm ilçe başkanlarına bizzat daha başında söyledik, Bazen kırılabiliriz, gönül koyabiliriz ama biz her zaman beraberiz.

Tuzlaspor konusunda ise Ahmet Çabuk döneminde de, Murat Erdoğan döneminde de hiç bir zaman bir hesap peşinde olmadık,  işimizi yaptık. Şimdi Fevzi İlhanlı döneminde de aynısını yapacağız. Tuzlaspor’un 2 senedir ligde düşme potasında verdiği mücadelede her zaman yanında olduk, hiçbir menfaat asla gözetmedik, kamptan antrenmana, maç öncesinden maç sonuna, stad içinden Maçkolik’e anında, sonuçları dahil  ve hafta içi tüm haberlerini Tuzla’ya ve Tuzla’dan Türkiye’ye verdik.  Başkan ve yönetimi dahil tüm idarecileri ile bir bütün olarak çalışmaya gayret gösterdik. Bu senede inşallah aynısını daha da fazlasıyla yapmak düşüncesindeyiz. Mühim olan iyi günde değil zor günde kötü günde beraber olmaktır, biz her zaman böyle yaptık. Tuzlaspor ismi Tuzla’da oldukça biz gene her zaman destek olacağız ,Medya Şirketimiz bünyesine katacağımız bizimle  çalışacak sarı basın kartı olan muhabirimiz ile artık sahanın içinde iç sahada ve  deplasmanda Tuzlaspor’un yanında olarak Tuzla’ya daha da iyisini vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kimse bizim ile alakalı olarak yorum yapma veya bilmediği konularda ahkam kesme hakkına sahip değildir. Tuzla Gazeteciler Derneği’nin kurulması için çaba harcayarak kurucusu olduk, beraber çalıştık ama düşüncelerimiz ve fikirlerimiz noktasında uyuşamadığımız için ayrıldık ve dernekle de ilişkimizi kestik ama bu demek değildir ki oradaki arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz ile düşmanız. Zaman zaman atışabilir ,fikir ayrılığı yaşayabiliriz ama   her zaman görüşür ve her zaman da gerektiğin de bir araya geliyoruz. Kimsenin emeğine, yaptığına  ve geçmişine saygısızlık etmedik, şimdi biz dernekte değiliz diye dernekle aramıza nifak tohumları ekmek isteyenler boşuna heveslenmesinler, buna müsaade etmeyiz. Oradaki arkadaşlarımızın da böyle bir duruma müsaade edeceğini düşünmüyoruz, herkes işini yapar, bizim gibi, dernekle ilişkisi olmayan diğer arkadaşlarımızın gazetelerinin yaptığı gibi, bu kadar açık nettir. Herkes aynı fikir de, aynı düşünce de olmak zorunda da değildir.

Ve kimse de bizi farklı, ayrı gösterip bir takım hesaplar peşine girmesin, Tuzla’da Tekses Medya Tuzlapress ayrıdır, Tuzla Gazeteciler Derneği ayrıdır, Gerçek Tuzla Gazetesi ayrıdır, Anadolu Yakası Haber Gazetesi ayrıdır, Tuzla yorum ayrıdır, tüm bu dernek medya kuruluşu ve gazeteler işini yapar, çalışmalarını yürütür ve Tuzla’ya haberi verir.

Tekses Medya Tuzlapress olarak, hiçbir zaman hiç bir kavganın içinde olmadık, her zaman yapıcı olmaya  birleştirici olmaya dikkat ettik ve bilinmelidir ki bundan sonra da hiç bir kavganın, şahıslar  arasında ki sorunların, laf atmaların ve rencide edici konuşmaların içerisinde olmayacağız, bildiğimiz, inandığımız ve güvendiğimiz haberleri yaparak destek olmamız gereken şahıs yada kurumların yanında olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Tekses Medya Yayıncılık Ticaret Limited Şirketi

Tuzlapress Gazetesi ve Dergisi

Tuzla Tuzla son dakika Tuzla haber Tuzlapress Tuzlaspor
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CRİSTİANO RONALDO ŞOKU!
CRİSTİANO RONALDO ŞOKU!
FRANSA 4 - İZLANDA 0
FRANSA 4 - İZLANDA 0