Advert

Muhteşem Yüzyıl Kösem'e 12 Bomba İsim Katıldı

Star TV'de yayınlanan "Muhteşem Yüzyıl Kösem'in oyuncu kadrosuna 12 yeni oyuncu dahil oldu.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'e 12 Bomba İsim Katıldı
Bu içerik 2526 kez okundu.

Milliyet yazarı  Ali Eyüboğlu, bugünkü yazısında  Muhteşem Yüzyıl Kösem'e 12 yeni oyuncunun katıldığını duyurdu.

Diziye katılan 12 ismin  Öykü Karayel,  Taner Ölmez,  Mustafa Üstündağ, Boran Kuzum, Beste Kökdemir, Ahmet Varlı, Ahsen Eroğlu, Burak Darak, Şahin Sekman, Cenk Suyabatmaz, Gizem Emre ve  Şener Savaş olduğu öğrenildi.

İşte, Eyüboğlu'nun o yazısı:

'KÖSEM'E 12 YENİ OYUNCU TAKVİYESİ

Yaratılan beklentiyle reytingleri örtüşmeyince her yapımın başına gelen " Muhteşem Yüzyıl Kösem"in de başına geldi. Reytingler beklenenin altında olunca "Reytingleri yükseltsin" diye diziye vaktinden erken dahil edilen  Beren Saat de umutları boşa çıkardı.  Star TV'nin dizisinde "Kösem"i oynayan Saat'i ilk haftasında meraktan izleyenlerin bile devamı gelmedi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem", reytingi yüksek değil, ama prestijli bir iş… Çünkü dış pazarda iyi iş yapan " Muhteşem Yüzyıl"ın devamı bir dizi. O nedenle geçen yılki dizi fuarında en çok ön satışı yapılan iş oldu. Ancak dizinin reytingleri düşük olunca bu, dış pazarı da etkiledi. Ön satışların ancak dörtte biri gerçek satışa dönüştü.

BU HAMLENİN ANLAMI

Muhteşem Yüzyıl Kösem" bütçesi yüksek bir iş.  Star TV'nin diziye verdiği parayı, aldığı reytingi satarak karşılaması imkansız. Dizinin ihracatından gelen para, yapımcı ve kanalı kara geçirecek noktaya yaklaşırken bu kez "Kösem"in 26'ncı bölümde "final" yapacağı iddiası ortaya atıldı. Yapımcı firma, bu haberleri anında yalanladı.

"BİZ BİTTİ DEMEDEN 'KÖSEM' BİTMEZ"

Aradan geçen birkaç haftalık sürede şöyle ilginç bir gelişme oldu.  Star TV'nin bu hafta 20'nci bölümünü yayınladığı dizinin kadrosuna birkaç gün önce 12 yeni oyuncu dahil oldu. Tim's, bu oyunculardan kimiyle 10, kimiyle daha fazla bölüm için anlaşma yaptı. Bu hamleden benim anladığım şu:

"Kösem bitiyor" haberleri çıktığında, "Biz bitti demeden 'Kösem' bitmez" diye açıklama yapan Tim's'in hedefi belli.

Yapımcı  Timur Savcı, bu hamleyle dizinin reytinglerini bir tık daha artırmayı başarırsa "Kösem", bu sezonu kazasız - belasız tamamlar, ikinci sezon için de iddialı duruma gelir.

 

http://www.sondakika.com/haber/haber-muhtesem-yuzyil-kosem-e-12-bomba-isim-katildi-8323823/

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ