Advert

DUYUN SESİMİZİ !

Çocuklara cinsel istismar, saldırı ve tecavüz suçlarına idam cezası getirilmesi için seslerini duyurmak isteyen 5 Tuzlalı Tuzla'dan Ankara'ya gidiyor.

DUYUN SESİMİZİ !
Bu içerik 1695 kez okundu.

Türkiye genelinde çocuklara karşı yapılan cinsel istismar, saldırı ve tecavüz vakalarının protesto etmek ve bu yapılanların karşılığının idam cezasıyla cezalandırılması düşüncesi ile seslerini duyurmak isteyen 5 Tuzlalı bugün Şifa Mahallesi girişinden yola çıkarak Ankara’ya doğru gidiyor.

4 günde varılması düşünülen yürüyüş sonrasında Ankara’da TBMM’de açıklama yapacak olan 5 Tuzlalı kardeşimiz Tuzla’nın da sesini duyurarak idam için feryatlarını haykıracaklar.

Tuzla’nın tanınan isimleri Ferhat Akbulut, Nafız Hacıalioğlu, Cem Karacaviran, Yusuf Kabataş ve Uğur Polat’ın Tuzla’dan çıkarak Ankara’da bitecek olan her il  içinde o ilin valilik izni ve ilçe kaymakamı izni ile  ile yapılacak  olan yürüyüşün ardından basın açıklaması yaparak yürüyüşü sonuçlandıracakları bildirildi.

Türkiye genelinde bu tip yürüyüş ve protestolarda provokasyonların yapıldığı göz önüne alınarak daha fazla bir kitleyi yürüyüşe almayan ekip yürüyüşlerini 5 kişi olarak tamamlayacaklar.

Tekses Medya Tuzlapress Gazetesi olarak çocuklara cinsel istismar ve tecavüzün cezasının idam olması gerektiğini düşünerek kendilerine destek olduğumuzu belirtir, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yeni kurulacak hükümetin bu konuda idam başta olmak üzere en ağır cezaları yaptırım olarak uygulayacağından şüphemiz yoktur.

Yola çıkan kardeşlerimize kazasız belasız yürüyüşlerini tamamlamalarını dilerken yol üzerinde herhangi bir provokasyona da müsaade etmeyeceklerine olan inancımızı belirtiriz.

HABER : TUZLAPRESS GAZETESİ 

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
BEŞİKTAŞ, BURAK YILMAZ İÇİN KARARINI VERDİ !
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
12 DEV ADAMIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU