Advert

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nde Yaz Okulu Başladı

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nde Yaz Okulu Başladı
Bu içerik 1091 kez okundu.

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu başladı. Sosyal, kültürel, eğitim ve spor alanında bir çok branşta Tuzlalı binlerce öğrenciye kapılarını açan Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu, 17 Ağustos 2018 Cuma gününe kadar devam edecek.
Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu, 25 Haziran 2018 Pazartesi günü eğitime başladı. Ücretsiz düzenlenen yaz okulu kayıtları, Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri şubelerinde 1 vesikalık foto ve ilgi alanına göre seçilecek formun doldurulmasıyla gerçekleştiriliyor.
Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu’nda gitar, resim, halk oyunları, Kur’an-ı Kerim, piyano, ebru, tiyatro, satranç, arapça, bağlama, robotik, kodlama, yüzme, taekwondo kurs ve atölyelerinin yanı sıra akıl oyunları, ingilizce kelime ezberleme, aşçılık, geleneksel çocuk oyunları, tasarım, masa tenisi, bulmaca, karaoke, taş boyama, kitap okuma, cam boyama, almanca, proje ve deney, diksiyon, origami, ahşap boyama, sinema kulüpleri ile yeni dönem hazırlık etütleri alanlarında hizmet veriliyor.  

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu, Kampa da Katılacak
Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri Yaz Okulu’nda çeşitli geziler, programlar ve kamp etkinlikleri de yer alıyor. Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı’nda 17-20 Temmuz, 24-27 Temmuz, 28-31 Temmuz ve 4-7 Eylül tarihleri arasında planlanan 3 gece 4 gün konaklamalı kamp programında kursiyerlerin macera parkuru, paintball, futbol, voleybol, okçuluk, spor aktiviteleri, oryantiring ve daha birçok alanda doğa ile iç içe keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.

Yaz Tatilini Verimli Geçirmelerini Amaçlıyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri’nin çocukların yaz tatilini verimli değerlendirmesi için fırsat sağladığını söyledi. Başkan Yazıcı, “Yaz okulumuzda çocuklarımızın bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda kendini geliştirmesi, eğlenerek öğrenmesi ve yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirmesine olanak sağlıyoruz” dedi.


Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ
FENER BÜYÜK YARA ALDI
FENER BÜYÜK YARA ALDI